Kalifornia należy do Rams! Los Angeles ostro reaguje na 49ers

CKtokolwiek dotrze, wygrywa, co pokazała drużyna Los Angeles Rams, która po przegranej w trzech kwartach siedmioma punktami ostatecznie odwróciła wynik i pokonała San Francisco 49ers 27-24.

Rams przystąpili do tego pojedynku po przegranej różnicą 31 punktów do Arizona Cardinals i wszystko wskazywało na to, że San Francisco może wyjść ze zwycięstwem, mimo nieobecności Christiana McCaffreya, Deebo Samuela, Nicka Bosy i George’a Kittle’a, choć Los Angeles Rams byli bez Cooper Kupp, Puka Nacua i Tyler Higbee.

W połowie czwartej kwarty Niners prowadzili 24-14, ale Jake Moody nie trafił w bramkę z gry z 55 jardów dla San Francisco na 2:43 przed końcem. Stafford połączył się z Atwellem i dokończył 50 jardów do linii 5 jardów San Francisco, a Williams złapał go dwie sztuki później.

Jauan Jennings ustanowił rekord swojej kariery dzięki 11 złapaniom na odległość 175 jardów i trzem przyłożeniom dla 49ers. W połowie trzeciej kwarty Jennings złapał 31-jardowe podanie po przyziemieniu. Williams odpowiedział szybkim przyłożeniem w swoim szóstym meczu z rzędu, ustanawiając rekordową passę ustanowioną przez Marshalla Faulka w 2001 roku.

Klęska Gambusinos

Kyren Williams przebiegł 4 jardy i na 1:51 przed końcem zdobył swoje trzecie przyłożenie tego dnia, a Joshua Karty na 2 sekundy przed końcem kopnął bramkę z gry z 37 jardów, kończąc dramatyczny powrót Los Angeles.

Chociaż Matthew Stafford widział wiele szalonych rzeczy w swojej 16-letniej karierze w profesjonalnej piłce nożnej, ekscytujące zwycięstwo Ramsów 27-24 należy do najlepszych, zarówno ze względu na sposób, w jaki do niego doszło, jak i ponure serce, jakie jego zespół pokazał w tych okolicznościach

Nie lubię rzeczy nieprawdopodobnych i prawdopodobnych– Stafford powiedział.Zapewniam cię, że NFL to mało prawdopodobny biznes. Nigdy nie wiadomo, co wydarzy się tydzień po tygodniu. Trzeba wyjść, zdobyć tytuł i udowodnić to, a nam się to udało“.