Jonatan Christie przegrywa, Indonezja nie ma reprezentanta w finale China Open 2024

Sobota, 21 września 2024 – 19:37 WIB

Changzou, NA ŻYWO – Pewne jest, że Indonezja nie będzie miała reprezentanta w finale BWF World Tour Super 1000 China Open 2024. Stało się to po porażce w półfinale indonezyjskiego gracza gry pojedynczej Jonatana Christie, który odbył się w sobotę 21 września 2024 r.

Przeczytaj także:

China Open 2024: Jonatan Christie i Dejan/Gloria w półfinale, Ginting i Fajar/Rian Tumbang

Jojo był ostatnią nadzieją Indonezji w meczu, który odbył się w sali gimnastycznej Olympic Sports Center w Changzou w Chinach.

Niestety Jojo musiał przyznać wyższość zastępcy gospodarza Weng Hong Yanga. Weng wygrał dwa mecze z rzędu 21-17, 21-18 w 59 minut.

Dzisiejszy harmonogram indonezyjskich graczy w badmintona na China Open 2024

Tym samym trzech reprezentantów Indonezji w półfinale China Open musiało przegrać. Do finału nie dotarł ani jeden reprezentant biało-czerwonych.

Indonezyjski debel mieszany Dejan Ferdinansyah/Gloria Emanuelle Widjaja

Pełne wyniki indonezyjskich badmintonistów na China Open 2024: Ginting jest okropny, Fajar/Rian jest zacięty

Wcześniej gra mieszana Dejan Ferdinansyah/Gloria Emanuelle Widjaja musi uznać wyższość Para goszcząca Feng Yan Zhe/Huang Dong Ping.

Dejan/Gloria przegrali w dwóch meczach z rzędu 16:21, 15:21 w zaciętym pojedynku trwającym 59 minut.

Tragiczny los spotkał także mecz deblowy mężczyzn Muhammada Shohibula Fikri/Daniela Marthina. Zostali pokonani przez malezyjską parę Goh Sze Fei/Nur Izzuddin 21:14, 24:22 w 43 minuty.

Indonezyjski debel mieszany Dejan Ferdinansyah / Gloria Emanuelle Widjaja

Dejan/Gloria upadł, Indonezja Pozostało 2 przedstawicieli w półfinale China Open 2024

Indonezyjska gra mieszana Dejan Ferdinansyah/Gloria Emanuelle Widjaja odpadła w półfinale China Open 2024 po przegranej z Feng Yan Zhe/Huang Dong Ping.