Jak sobie radzi Iker Bravo, 19-letni strzelec MVP, który opuścił Real Madryt i przeszedł do Włoch?

Iker BrawoReprezentant Hiszpanii w kategorii młodzieżowej, walczy o miejsce w Serie A po opuszczeniu Realu Madryt jako MVP Europy do lat 19 i podpisać kontrakt z Udinese.

„Dwa różne i skomplikowane lata” Ikera Bravo w Realu Madryt

19-letni kataloński napastnik dołączył do Realu Madryt w 2022 roku Bayer Leverkusen (z którym zadebiutował w pierwszym składzie w wieku 16 lat i 298 dni) oraz po treningu do 2021 roku w młodzieżowej drużynie FC Barcelona.

W tym Real Madryt Castilla Raúla Gonzáleza Blanco nie znalazł swojego miejscaAle W Juvenil A w Arbeloa wyróżniał się i demonstrował swoją ogromną projekcję.

Iker Bravo zdobywa bramkę Lamine Yamala: wspaniały gol klejnotu ArbeloiTelewizja REAL MADRYT

Po dwóch latach w Realu Madryt, który zdefiniował ten z San Cugat del Vallés w Łańcuch SER Jak „dwa różne i skomplikowane lata”, podpisał kontrakt z Ikerem Bravo cztery sezony w Udinese Calcio.

Podpisałem już kontrakt z Udinese, ale jeśli Florentino będzie chciał mnie ponownie pozyskać…

Iker Bravo w Radiu MARCA

„Jeśli Florentino będzie chciał, żeby ponownie mnie podpisał, prawda?” Iker Bravo zażartował w Radio MARCA tuż przed podpisaniem kontraktu z drużyną „bianconeri”.

Jak radzi sobie Iker Bravo w Udinese?: liczby hiszpańskiego napastnika w Serie A

W Udinese, które zajmuje ósmą pozycję w Serie A, przez minuty walczy z Florianem Thauvinem, Keinanem Davisem, Lorenzo Luccą czy Brennerem.

W ostatnim meczu, w którym Udinese przegrało z Interem Mediolan 2:3Iker Bravo wszedł na boisko w 86. minucie w miejsce Oiera Zarragi.

Do tej pory w tym sezonie grał Iker Bravo (2005). 39 minut w 3 meczach Serie A y 90 minut w 1 meczu Pucharu Włoch.

„Jestem bardzo szczęśliwy z mojego pierwszego meczu w Serie A i zwycięstwa zespołu” – opublikował Iker Bravo po swoim debiucie w Serie A w Udinese w wieku 19 lat i 231 dni. Wszedł z ławki rezerwowych w zwycięstwie nad Como swojego byłego kolegi z drużyny Nico Paza.