Intractable Coello i Tapia zmierzą się ze sobą w kolejnym finale przeciwko „Chingalánowi”

Praktycznie idealne dopasowanie dla Arturo Coello i Agustína Tapii że po pokonaniu Martína Di Nenno i Juana Lebrona podwójnym wynikiem 6:2, Grają w nowym finale przeciwko „Chingalánowi”który jest już nowym klasykiem padla

Numery jeden rozpoczęły grę bardzo poważnie i Po dwóch przerwach w dwóch bardzo długich meczach reszta na tablicy wyników prowadziła 4:0. Coello i Tapia byli bardzo solidni w swojej obsłudze nie dając opcji Di Nenno i Lebronowi, którzy starali się odebrać siatkę po dobrych i kilku małych lobachale to nie wystarczyło, aby wyprzedzić „Los Reyes”, który z 6:2 wygrali pierwszego seta.

Drugi set rozpoczął się podobnie niż pierwsza, z dwiema przerwami od Coello i Tapii, ale tym razem Di Nenno i Lebron natychmiast przełamali serwis z bilansem 3-1 na tablicy wyników. Trzeba to podkreślić Ta utrata usług numeru jeden, ponieważ był to jedyny raz, kiedy został on pokonany w turnieju. Po swoim serwisie „Lobo” i „Turquito” wrócili do gry, ale Stratosferyczny poziom Arturo i Agusa nie dał żadnego wyjścia parze numer trzy, która w mgnieniu oka wróciła do stanu 5-2 swoim serwisem i wygrała mecz.. Los Reyes nie zamierzali przegrać i kolejnym wynikiem 6:2 zakończyli ostatni półfinał.

Jutro przed nami, kolejna nowa bitwa przeciwko „Chingalán”, mająca na celu umożliwienie Coello po raz pierwszy zwycięstwa w Valladolid, po porażce z rzędu w dwóch ostatnich finałach na własnym stadionie

Rekordowa frekwencja w Valladolid

Pomimo tego, że jest to turniej P2 i nie jest rozgrywany w charakterystycznym Plaza Mayor, turniej ten zgromadził największą publiczność w mieście.WIKTOR MARTINEZ

Pomimo bycia P2trzecia kategoria turniejów obwodowych Premier Padel, i nie podlega dyskusji w charakterystycznym Plaza Mayor, Dziś zostało to udowodnione Valladolid to miasto, w którym można oddychać tenisem wiosłowym. W środku tego spotkania rekord frekwencji na mecz w tym mieście z 5.382 pasjonatów które zapełniły trybuny Centrum Sportu Pisuerga.