EPL: Pep Guardiola sfrustrowany po remisie z Newcastle

MTrener Anchester City, Pep Guardiola, przyznał się do frustracji po remisie 1:1 z Newcastle United w sobotnim rozpoczęciu meczu.

Josko Gvardiol wyprowadził City na prowadzenie, po czym Anthony Gordon wykorzystał rzut karny na remis.

Guardiola powiedział później: „Mieli momenty w pierwszych dziesięciu minutach i po zdobyciu gola, ale ogólnie zagraliśmy naprawdę dobrze.

„W ostatniej minucie podjęliśmy złe decyzje i podwyższyliśmy na 2:0. Zawsze jest tu ciężko z ich fizycznością, a oni bronią się bardzo głęboko. Mieliśmy szanse, ale (Nick) Pope był genialny, więc przejmujemy punkt.

„Kiedy strzeliliśmy gola, graliśmy lepiej. Popełniamy błąd, a oni grają lepiej. Ale potem ponownie podeszliśmy do meczu i mieliśmy szanse, aby go wygrać.

O Mateo Kovaciciu i Rico Lewisie w pomocy dodał: „Mateo był genialny, Rico też. Bernardo tam grał. Naprawdę dobre.”