Czy Messi zagra w tę sobotę przeciwko Charlotte FC?

A Gdy zbliża się ostatnia faza turnieju, Gerardo „el Tata” Martino próbował dawkuj minuty swoim graczom, aby się nimi zająć. Dlatego wielu zastanawia się, czy Lionela Messiego będzie posiadaczem przeciwko Charlotte FC w najbliższą sobotę, 28 września, w dniu 31. kolejki.

Do końca kampanii pozostały 4 mecze, w których zdobyli 64 punkty Inter Miami jest blisko zabezpieczenia Kibice? Tarcza. Jeśli zdobędą pozostałe 12, pobiją rekord większości jednostek w sezonie, który wynosi 73.

Messi wrócił do niego Unia Filadelfia 14 września po dwumiesięcznej pauzie z powodu kontuzji kostki. We wspomnianym meczu Pchła strzelił dwa golepokazując, że czas spędzony poza sądami nie miał na niego wpływu.

Jakie jest prawdopodobieństwo, że Messi nie zagra w sobotę?

Przed Wielka Atlanty, kilka dni temu, Wchodził na boisko do 61. minuty. Mimo że jego zespół wygrywał 2:1, nie był w stanie temu przeszkodzić W ostatniej fazie meczu zremisowali.

W ostatnim meczu Interu Miami przeciwko FC Nowy Jork, Messi zaczął i grał przez cały mecz. Nie był to jego najlepszy występ i ponownie wynik zakończył się a związać na jednym.

Mając tydzień wolnego na mecz z Charlotte FC, wszystko na to wskazujePchła będzie właścicielem. Jedynym szczegółem jest to, że w środę, 2 października, Messi odwiedzi aktualny mistrz MLSOn Załoga Kolumba.

Jest szansa, że ​​jeśli sobotni mecz z Charlotte dobiegnie końca, Zadbaj o swoje 10. Choć nie będzie to prosty rywal, to obecnie znajdują się w czołówce szóste miejsce w Konferencji Wschodniej.