Xiaomi Mix Flip rzekomo na liście NCC pokazuje obrazy na żywo; sugeruje szczegóły dotyczące baterii i prędkości ładowania

Xiaomi Mix Flip, pierwszy składany telefon marki Xiaomi, ma zostać oficjalnie wprowadzony na rynek pod koniec tego miesiąca. Dokładna data premiery zostanie prawdopodobnie wkrótce ujawniona, ale przed nią telefon został zauważony na stronie internetowej National Communications Commission (NCC) na Tajwanie. Rzekoma oferta ujawnia rzeczywiste zdjęcia, baterię i szczegóły ładowania Xiaomi Mix Flip. Prawdopodobnie będzie działać na baterii o pojemności 4700 mAh. Oczekuje się również, że smartfon będzie działał na Snapdragon 8 Gen 3 SoC i może mieć 50-megapikselowy aparat główny.

Zgodnie z raport według MySmartPrice, oferta NCC pokazuje smartfon o numerze modelu 2405CPX3DG. Uważa się, że ten numer modelu jest powiązany z Xiaomi Mix Flip. Oferta wskazuje na obsługę szybkiego ładowania 67 W w telefonie z adapterem MDY-15-EV i sugeruje obecność podwójnej baterii o pojemności 1145 mAh i 3595 mAh.

Tymczasem znany informator na Weibo udzielił bardziej jasnych informacji na temat pojemności baterii Xiaomi Mix Flip. twierdzi że mógłby pomieścić baterię 4700 mAh z szybkim ładowaniem 67 W. Wcześniej mówiono, że otrzyma baterię 4900 mAh.

Na stronie NCC pojawiły się obrazy na żywo z Xiaomi Mix Flip

Rzekoma lista NCC zawiera obrazy na żywo Xiaomi Mix Flip i sugeruje, że składany telefon z klapką będzie miał pionowo wyrównany podwójny aparat na wyświetlaczu pokrywy. Wydaje się, że ma centralnie wyrównany otwór na główny składany wyświetlacz i markę Xiaomi na dole. Obrazy mogą przedstawiać prototyp urządzenia.

Xiaomi Mix Flip został wcześniej zauważony w bazie danych certyfikatów IMEI i TUV Tajlandzkiej Narodowej Komisji Nadawania i Telekomunikacji pod tym samym numerem modelu 2405CPX3DG.

Xiaomi na początku tego tygodnia ogłosiło, że Mix Flip zostanie wprowadzony na rynek pod koniec tego miesiąca wraz z Mix Fold 4. Nowe telefony będą pierwszymi urządzeniami, które wyjdą z nowej fabryki Xiaomi Smart Factory w Changping w Pekinie. Oczekuje się, że zostaną wprowadzone na rynki globalne poza Chinami.

Według poprzednich przecieków, Xiaomi Mix Flip będzie miał wyświetlacz o rozdzielczości 1,5K i będzie działał na Snapdragon 8 Gen 3 SoC. Może mieć podwójną tylną kamerę, która prawdopodobnie będzie zawierać 50-megapikselowy główny czujnik OV50E i 60-megapikselowy dodatkowy czujnik OV60A z 2-krotnym zoomem optycznym. Może otrzymać 32-megapikselowy czujnik z przodu.

Linki partnerskie mogą być generowane automatycznie – szczegóły znajdziesz w naszym oświadczeniu dotyczącym etyki.

Zrodlo