Skomplikowany rok, który kończy się niezapomnianym: "Kartagena jako zespół"

Ponieważ sport nie jest obcy rzeczywistości, a świat nigdy nie przestaje się kręcić, FC Cartagena wraca do pracy w najbliższy poniedziałek, aby przygotować się na piąty z rzędu sezon w drugiej lidze, mimo że minęło dopiero kilka dni, odkąd bohaterowie Jimbee opuścili wakacje. Nie ma czasu na analizy, ale ten kurs sportowy pozostanie w pamięci na zawsze.

Zapisano rozdziały historii złote litery, chociaż na początku napięcie było niezgodną nutą w dziedzinie piłki nożnej. Ciesz się sportem Kartagena. Prawie nawet najbardziej optymistyczny człowiek nie odgadłby, ile radości przyniesie sport w tym sezonie. 23/24. Nie co roku zdarzają się cztery wizyty na balkonie ratusza.

Przystawka i wiśnia pochodzą od Jimbee

Wisienką na torcie była Jimbee Cartagena tytuł ligowy, który smakuje jak rekord, niezależnie od tego, gdzie na niego spojrzysz. Przełamać 22-letnią hegemonię wielkich i usiąść przy bardzo małym stole z dwoma tytułami krajowymi w tym samym sezonie. To był ostateczny skok projektu Miguela Ángela Jiméneza i Maestro Dudy, który jest jego kamieniem węgielnym.

Najlepsze jest to, że zdaje się potwierdzać, że to początek, a nie konsekwencja. Następny roki Kartagena to będą mistrzowie. Trzech ważnych zawodników odchodzi, ale do klubu przyjdzie pięciu nabytków, którzy poprawią poziom. Nagrodzili swoich wiernych dwiema wizytami na balkonie Urzędu Miejskiego, który po uroczystościach o Superpuchar i Ligę jest teraz ich domem.

Co mogę powiedzieć, że awans na LEB Oro del Odilo metodycznego Jordiego Juste jest niezapomniany i majestatyczny z niemal nieskazitelną karierą. Rok zwycięstw, który zakończył się stylowo i choć wydawało się łatwo, był to zbiór dobrych sportowych praktyk w obliczu wszelkich przeciwności losu, łącznie z finałowym powrotem w Zamorze. Projekt Davida Ayali jest teraźniejszością i przyszłością.Zrodlo