Realme Buds Air 6 w wersji Royal Violet trafi na rynek w Indiach 15 lipca

Realme Buds Air 6 będą dostępne w trzecim kolorze w Indiach od przyszłego tygodnia. Prawdziwe bezprzewodowe słuchawki stereo (TWS) zostały wprowadzone na rynek w Indiach w maju w dwóch wykończeniach wraz z Realme GT 6T. Poza zmianą odcienia, cechy sprzętowe nowego wariantu kolorystycznego Realme Buds Air 6 i innych modeli pozostają takie same. Posiadają przetwornik 12,4 mm, aktywną redukcję szumów (ANC) i, jak twierdzi producent, zapewniają łącznie do 40 godzin pracy baterii z etui ładującym na jednym ładowaniu.

Wersja kolorystyczna Realme Buds Air 6 w odcieniu Royal Violet trafi do sprzedaży na wyprzedaży w Indiach po raz pierwszy 15 lipca o 12:00. Będą dostępne do kupienia Poprzez Oficjalna strona internetowa Flipkarta i Realme.

Nowa wersja kolorystyczna Realme Buds Air 6 ma tę samą cenę – 3299 rupii – i będzie dostępna obok wersji Flame Silver i Forest Green, które są już dostępne w tym kraju od czasu ich premiery w maju.

Funkcje Realme Buds Air 6

Realme Buds Air 6 mają przetworniki 12,4 mm z zakresem odpowiedzi częstotliwościowej od 20 Hz do 40 kHz i impedancją 32 omów. Zapewniają one opóźnienie 55 ms do gier i oferują funkcję ANC do eliminowania hałasu zewnętrznego do 50 dB. Słuchawki oferują takie funkcje, jak inteligentna dynamiczna redukcja szumów, głęboka redukcja szumów, umiarkowana redukcja szumów i łagodna redukcja szumów. Posiadają również certyfikat Hi-res.

Każda słuchawka douszna ma dwa mikrofony sprzężenia zwrotnego i sprzężenia zwrotnego o stosunku sygnału do szumu 64 dB, a także dwurdzeniowy układ scalony do redukcji szumów. Mówi się, że ta kombinacja oferuje do 4000 Hz ultraszerokopasmowej redukcji szumów. Jeśli chodzi o łączność, Realme Buds Air 6 mają Bluetooth 5.3 z obsługą kodeków SBC, AAC i LHDC.

Realme Buds Air 6 są kompatybilne z asystentami głosowymi i zawierają funkcję Google Fast Pair oraz sterowanie dotykowe. Posiadają klasę ochrony IP55 pod kątem odporności na kurz i wodę. Słuchawki douszne mają baterię 58 mAh, a etui ładujące baterię 460 mAh. Słuchawki douszne mają zapewniać do pięciu godzin rozmów z włączonym ANC i do 40 godzin odtwarzania muzyki z wyłączonym ANC przy 50-procentowej głośności, wliczając etui ładujące.

Linki partnerskie mogą być generowane automatycznie – szczegóły znajdziesz w naszym oświadczeniu dotyczącym etyki.

Zrodlo