Piłka nożna.- Pomocnik Michael Olise podpisuje kontrakt z Bayernem

Francuski pomocnik Michael Olise został w tę niedzielę nowym zawodnikiem Bayernu Monachium. Pochodził z Crystal Palace należącego do Premier League za milion dolarów.

„FC Bayern pozyskuje usługi Michaela Olise. 22-letni napastnik dołącza do mistrzów Niemiec z Crystal Palace, klubu z angielskiej Premier League. Olise podpisał kontrakt w Monachium do 30 czerwca 2029 roku” – czytamy na oficjalnej stronie internetowej Bayernu. niemieckiej drużyny.

22-letni były zawodnik Reading and Palace zmierza do Bundesligi z podpisem, który bez oficjalnego potwierdzenia szacuje się w Anglii i Niemczech na około 70 milionów euro. Brytyjski zawodnik, znacjonalizowany Francuz, trafia pod dowództwo Vincenta Kompany’ego, wybranego do ożywienia Bayernu w przyszłym sezonie.

„Rozmowy z Bayernem były bardzo pozytywne i jestem bardzo szczęśliwy, że mogę teraz grać dla tak dużego klubu. To wielkie wyzwanie i właśnie tego szukałem. Chcę udowodnić, że jestem na tym poziomie i przyczynić się do naszego sukcesu zwycięskiej drużyny goli.” Jak najwięcej tytułów w nadchodzących latach” – powiedział zawodnik w oświadczeniach zamieszczonych na oficjalnej stronie swojego nowego klubu.Zrodlo