OnePlus Pad 2, Nord Buds 3 Pro, Watch 2R Renders przeciekły ze znanymi projektami; Specyfikacje podniesione

OnePlus organizuje wydarzenie 16 lipca, aby zaprezentować OnePlus Pad 2, Nord Buds 3 Pro i Watch 2R. Chińska marka technologiczna nie ujawniła jeszcze nic na temat nowych urządzeń, ale najnowsze przecieki sugerują ich projekt i specyfikacje. Wygląda na to, że OnePlus Watch 2R nadchodzi jako niedroga wersja OnePlus Watch 2, podczas gdy Nord Buds 3 Pro ma być oferowany w dwóch wersjach kolorystycznych z projektem przypominającym AirPods. OnePlus Pad 2 ma działać na procesorze Qualcomm Snapdragon 8 Gen 3 i być wyposażony w dwie opcje pamięci RAM i pamięci masowej.

Ujawniono projekt OnePlus Watch 2R i OnePlus Nord Buds 3 Pro

Domniemane rendery i specyfikacje OnePlus Watch 2R, Nord Buds 3 Pro i Pad 2 zostały udostępnione przez informatora Steve’a Hemmerstoffera (@onleaks) w współpraca z Android Headlines. Wyciek pokazuje urządzenie do noszenia w kolorze czarnym i zielonym z okrągłą tarczą. Wygląda na to, że ma dwa boczne przyciski. Wygląda podobnie do OnePlus Watch 2, który został zapowiedziany wcześniej w tym roku.

Oczekuje się, że cena zegarka OnePlus Watch 2R wyniesie około 199 dolarów (około 16 000 rupii) lub ewentualnie 229 dolarów (około 25 000 rupii).

OnePlus Watch 2R, OnePlus Nord Buds 3 Pro rzekomo renderowane
Źródło zdjęcia: Android Headlines/ @onLeaks

Wyciek pokazuje OnePlus Nord Buds 3 Pro w kolorze miętowo-zielonym i czarnym, pasującym do OnePlus Nord 4. Wygląda na to, że mają design przypominający Apple AirPods z połączeniem błyszczącego i matowego wykończenia. OnePlus prawdopodobnie zaoferuje Nord Buds 3 Pro jako gratis przy zamówieniu OnePlus Nord 4 w niektórych regionach.

Projekt i specyfikacja OnePlus Pad 2 (wyciek)

Wreszcie, OnePlus Pad 2 wydaje się zachowywać podobny język projektowania do OnePlus Pad. Jest widoczny w kolorze szarym z zakrzywionymi krawędziami. Mówi się, że ma aluminiową konstrukcję unibody, z modułem aparatu w stylu OnePlus w środku.

OnePlus Pad 2 może mieć chipset Snapdragon 8 Gen 3 i ma być oferowany w wersjach 8 GB + 128 GB i 12 GB + 256 GB RAM i pamięci masowej. Prawdopodobnie będzie miał 12,1-calowy wyświetlacz LCD 144 Hz o jasności szczytowej 900 nitów. Może mieć baterię 9510 mAh z obsługą ładowania 67 W.

Dodatkowo, doradca Ishan Agarwal (@ishanagarwal24) potwierdzony ten przeciek o OnePlus Pad 2 i OnePlus Watch 2R na X. Twierdził, że tablet zostanie wprowadzony na rynek w Indiach wraz z rysikiem OnePlus Stylo 2, klawiaturą Smart Keyboard i etui Folio. Jego wyświetlacz ma obsługiwać Dolby Vision, a tablet będzie wyposażony w sześć głośników. Ma mieć 13-megapikselowy aparat główny i 8-megapikselowy aparat przedni.

Z drugiej strony OnePlus Watch 2R ma otrzymać dwa oddzielne chipsety — Snapdragon W5 i BES 2700 MCU — wraz z 2 GB pamięci RAM i 32 GB pamięci masowej. OnePlus prawdopodobnie wypuści urządzenie w kolorze gunmetal grey i forest green. Mówi się, że ma 1,43-calowy wyświetlacz AMOLED o jasności do 1000 nitów w trybie wysokiej jasności. Mówi się, że ma klasę wodoodporności i pyłoszczelności 2ATM i IP68. Urządzenie do noszenia ma oferować do 100 godzin pracy na baterii na jednym ładowaniu. Może być wyposażone w dwuczęstotliwościowy GPS i oferować ponad 100 trybów sportowych. Mówi się, że ma monitor pracy serca, monitory stresu i snu.

OnePlus Summer Launch Event 2024 ma się odbyć 16 lipca w Mediolanie we Włoszech. Podczas wielkiego wydarzenia premierowego zadebiutują OnePlus Watch 2R, Nord Buds 3 Pro, OnePlus Pad 2 i OnePlus Nord 4. Możemy więc spodziewać się kolejnych przecieków na temat ich specyfikacji w nadchodzących dniach.

Zrodlo