CMF Buds Pro 2 z inteligentnym pokrętłem, do 43 godzin pracy na baterii wprowadzone na rynek w Indiach: cena, specyfikacje

CMF Buds Pro 2 zostały wprowadzone na rynek w Indiach w poniedziałek wraz z CMF Phone 1 i CMF Watch Pro 2. Słuchawki CMF Buds Pro 2 true wireless stereo (TWS) są wyposażone w system z dwoma przetwornikami z 11-milimetrowym przetwornikiem basowym i 6-milimetrowym mikroplanarnym głośnikiem wysokotonowym. Posiadają certyfikat Hi-Res Audio Wireless i oferują dźwięk Dirac Opteo. Obsługują również hybrydową aktywną redukcję szumów (ANC) do 50 dB i, jak twierdzi producent, oferują całkowitą żywotność baterii do 43 godzin.

Cena CMF Buds Pro 2 w Indiach, dostępność

Cena słuchawek CMF Buds Pro 2 w Indiach wynosi 4299 rupii i będą dostępne w sprzedaży w kraju od godziny 12:00 czasu indyjskiego 12 lipca za pośrednictwem Flipkart. Firma zauważa, że ​​każdy, kto kupi słuchawki Buds Pro 2 wraz z telefonem CMF Phone 1 za pośrednictwem witryny e-commerce, będzie uprawniony do zniżki w wysokości 1000 rupii. Słuchawki te są dostępne w odcieniach niebieskim, ciemnoszarym, jasnoszarym i pomarańczowym.

Specyfikacje i funkcje słuchawek CMF Buds Pro 2

CMF Buds Pro 2 mają podwójne przetworniki na każdej słuchawce, w tym 11-milimetrowy przetwornik basowy i 6-milimetrowy mikroplanarny głośnik wysokotonowy. Słuchawki obsługują hybrydową aktywną redukcję szumów (ANC) do 50 dB w trzech trybach — transparentności, adaptacyjnym i inteligentnym. Każda słuchawka ma trzy mikrofony i są one wspierane przez funkcje redukcji szumów otoczenia (ENC), aby pomóc w wyraźniejszych połączeniach.

Słuchawki TWS firmy Dirac Opteo obsługują kodek Bluetooth i przestrzenne efekty audio wraz z dostosowywaniem EQ za pomocą aplikacji Nothing X. Integracja ChatGPT w aplikacji umożliwia użytkownikom łączenie się z botem AI bezpośrednio z telefonów CMF lub Nothing za pomocą słuchawek. Smart Dial na etui ładującym można używać do zarządzania głośnością, a także trybami redukcji szumów i nie tylko.

CMF Buds Pro 2 mają zapewniać całkowity czas odtwarzania do 43 godzin, wliczając etui ładujące. Słuchawki douszne są wyposażone w baterie 60 mAh każda, podczas gdy etui do przechowywania i ładowania ma baterię 460 mAh. Etui wraz ze słuchawkami ma być w pełni naładowane w ciągu 70 minut za pomocą portu USB typu C. Słuchawki obsługują również łączność Bluetooth 5.3. Te słuchawki douszne TWS ważą po 4,9 g; razem z etui ważą 55,8 g.


Czy Nothing Phone 2 będzie następcą Phone 1, czy też oba będą współistnieć? Omawiamy niedawno wprowadzony na rynek telefon firmy i więcej w najnowszym odcinku Orbital, podcaście Gadgets 360. Orbital jest dostępny na Spotify, Gaana, JioSavn, Podcasty Google, Podcasty Apple, Muzyka Amazon i gdziekolwiek słuchasz podcastów.
Linki partnerskie mogą być generowane automatycznie – szczegóły znajdziesz w naszym oświadczeniu dotyczącym etyki.

Aby otrzymywać najnowsze wiadomości i recenzje ze świata technologii, obserwuj Gadgets 360 na X, Facebook, WhatsApp, Wątki I wiadomości GoogleAby otrzymywać najnowsze filmy o gadżetach i technologii, zapisz się na nasz kanał Kanał Youtube. Jeśli chcesz wiedzieć wszystko o najlepszych influencerach, śledź nasz wewnętrzny Kto to jest360 NA Instagram I Youtube.

Motorola Edge 50 zauważona na stronie internetowej BIS, sugeruje rychłą premierę w Indiach: Raport


CMF Phone 1 Pierwsze wrażenia

CMF Buds Pro 2 z inteligentnym pokrętłem, do 43 godzin pracy na baterii wprowadzone na rynek w Indiach: cena, specyfikacjeZrodlo