Amazon Echo Spot 2024 z integracją Alexa i półokrągłym wyświetlaczem wprowadzonym na rynek

Amazon Echo Spot 2024 został wprowadzony na rynek w poniedziałek, przed coroczną wyprzedażą Prime Day firmy w USA, która rozpoczyna się 16 lipca. Nowy inteligentny głośnik przyłóżkowy pojawia się siedem lat po swoim poprzedniku i oznacza kilka ulepszeń wzornictwa i funkcji. Gigant technologiczny pozbył się kamery, która była obecna w modelu z 2017 roku, a teraz urządzenie z obsługą Alexy ma tylko wyświetlacz dotykowy i głośniki. Nowy Echo Spot ma również półokrągły wyświetlacz, w przeciwieństwie do okrągłego wyświetlacza w urządzeniu starszej generacji.

Amazon Echo Spot 2024 uruchomiony

Cena Amazon Echo Spot 2024 została ustalona na 79,99 USD (około 6680 rupii). Dla porównania, urządzenie z 2017 roku wyceniono na 149,99 USD (około 12 500 rupii). Firma poinformowała również, że podczas wyprzedaży US Prime Day członkowie Amazon Prime będą mogli kupić je za 44,99 USD (około 3750 rupii). Urządzenie jest dostępne w kolorach czarnym, lodowcowym białym i oceanicznym niebieskim. Urządzenie jest dostępne na wybranych rynkach. Obecnie firma nie podała żadnych planów wprowadzenia go do Indii.

Według firmy, nowy Echo Spot otrzymał ulepszenie sprzętowe w całym urządzeniu. Firma twierdziła również, że ma lepszy wyświetlacz i jakość dźwięku. W przeciwieństwie do okrągłego wyświetlacza swojego poprzednika, wyświetlacz nowego urządzenia obejmuje tylko górną połowę urządzenia, a 1,73-calowy przedni głośnik zajmuje dolną połowę.

Ekran dotykowy o przekątnej 2,83 cala i rozdzielczości 240×320 pikseli zawiera konfigurowalny budzik, widżet pogody, interfejs do wyświetlania tytułów piosenek i wiele więcej. Zegar można dostosować w sześciu opcjach kolorystycznych, w tym niebieskim, limonkowym, magenta, pomarańczowym, turkusowym i fioletowym. Użytkownicy mogą również mieszać i dopasowywać kolory, aby tworzyć niepowtarzalne wzory.

Amazon Echo Spot 2024 ma fizyczny przycisk do włączania i wyłączania mikrofonu. Są też fizyczne przyciski do regulacji głośności. Urządzenie jest zasilane przez Alexę, więc użytkownicy mogą zadawać pytania asystentowi głosowemu i wydawać mu polecenia jak zwykle. Firma dodała również 10 różnych animacji odpowiedzi, które można uruchomić za pomocą określonych monitów, takich jak „Alexa, cześć”, „Alexa, opowiedz mi dowcip” i „Alexa, dziękuję”.

Ponadto Alexa może także wykonywać wiele czynności, takich jak sterowanie kompatybilnymi inteligentnymi urządzeniami domowymi, odbieranie sygnałów audio z innych urządzeń Alexa i wyświetlanie alertów ze zgodnych inteligentnych dzwonków do drzwi.


Linki partnerskie mogą być generowane automatycznie – szczegóły znajdziesz w naszym oświadczeniu dotyczącym etyki.

Aby otrzymywać najnowsze wiadomości i recenzje ze świata technologii, obserwuj Gadgets 360 na X, Facebook, WhatsApp, Wątki I wiadomości GoogleAby otrzymywać najnowsze filmy o gadżetach i technologii, zapisz się na nasz kanał Kanał Youtube. Jeśli chcesz wiedzieć wszystko o najlepszych influencerach, śledź nasz wewnętrzny Kto to jest360 NA Instagram I Youtube.

Apple może wznowić swoje plany produkcji etui ładujących do iPada i AirPods w Indiach: RaportZrodlo