Mamy wspaniałą wiadomość: w końcu mamy pełny zwiastun Tajemna Sezon 2. Z okropną, okropną, niezbyt dobrą, bardzo złą wiadomością, wiemy już, że ten sezon też taki będzie Tajemnaostatni. Proszę Netflix, powiedz, że tak nie jest! Nie jestem nawet Liga Legend osobą i jestem całkowicie zakochany w tym programie.

ZOBACZ TEŻ:

Nie musisz grać w „League of Legends”, aby cieszyć się mistrzowską animacją „Arcane” Netflixa

Pocieszeniem jest to, że przynajmniej sezon 2 wygląda spektakularny, jeśli zwiastun ma w ogóle coś do rzeczy. Rozpoczynamy od druzgocącego ujawnienia, że ​​Rada Piltover nie żyje w następstwie Jinx (głos: OpadElla Purnell) atak w finale pierwszego sezonu. (Ale z pewnością nie dotyczy to Mel, Jace’a i Viktora, prawda? Prawidłowy?)

Ujawnienie informacji następuje dzięki uprzejmości matki Mel, Ambessy (Ellen Thomas), która wygląda na to, że zamierza zemścić się w poważny sposób. Być może pojawią się jej noxiańskie siły? Gdzie indziej egzekutorka Caitlin (Katie Leung) wraz z siostrą Jinx, Vi (Spider-Man: Po drugiej stronie Spider-VerseHailee Steinfeld) dołącza.

Widzimy także przebłyski innych kluczowych postaci, takich jak Ekko (Reed Shannon), Sevika (Amirah Vann) i Heimerdinger (Mick Wingert), a także kolejny przebłysk Warwicka, wilczego stworzenia z pierwszego sezonu 2. Aha, czy Caitlyn trzyma w rękach karabin Hextech? Sezon 2 może być Tajemnaostatni (tragiczny), ale wygląda na to, że odchodzi z hukiem.

Tajemna Premiera drugiego sezonu w listopadzie w serwisie Netflix.Zrodlo