OSZCZĘDŹ 110 USD: Tablet Samsung Galaxy Tab S9 FE+ (128 GB) jest dostępny w sklepie Amazon za 489,99 dolarów, czyli obniżono w stosunku do zwykłej ceny 599,99 dolarów. To 18% zniżki.


W końcu nadeszło lato. Jeśli Twój harmonogram obejmuje oglądanie filmów w samolocie, relaks przy basenie z dobrą lekturą lub skupienie się na swojej kreatywności, dzisiaj mamy ofertę na tablet, który może pomóc Ci rozpocząć sezon z klasą.

Od 11 czerwca tablet Samsung Galaxy Tab S9 FE+ (128 GB) będzie dostępny w sklepie Amazon za jedyne 489,99 USD, czyli obniżonej w stosunku do regularnej ceny wynoszącej 599,99 USD. Wyprzedaż oznacza, że ​​zaoszczędzisz 110 USD lub 18% zniżki od ceny katalogowej. To tylko 10 dolarów więcej najniższa cena w historii.

ZOBACZ TEŻ:

Oferta dnia Amazona: kup najnowszego MacBooka Air M3 w nowej, rekordowo niskiej cenie

Jeśli chodzi o przechwalanie się, Samsung Galaxy Tab S9 FE+ robi wrażenie. Na początek tablet ma przekątną 12,4 cala. Oznacza to, że przesyłanie strumieniowe ulubionych letnich programów będzie wspaniałym doświadczeniem, ale Samsung zaprojektował także ekran pod kątem maksymalnej wydajności. W recenzji tabletu opublikowanej przez firmę Mashable wspomniano o następujących przydatnych funkcjach: „S9 FE+ to fantastyczny tablet, który sprawdza się jako świetne małe urządzenie zwiększające produktywność — oferuje możliwość korzystania z aż trzech aplikacji na ekranie jednocześnie, z czego dwie w trybie podzielonego ekranu i jeden w wyskakującym okienku” – pisze recenzent RJ Andersen.

Zmienna prędkość światła

Samsung Galaxy Tab S9 FE+ zapewnia także imponującą żywotność baterii, która pozwala na pracę do 20 godzin. Jeśli masz ładowarkę ścienną o mocy 45 W (nie dołączona do tabletu), Samsung wspomina, że ​​będziesz w stanie naładować urządzenie w zaledwie 90 minut.

Kolejną cechą, na którą zwraca uwagę Andersen, są możliwości tabletu umożliwiające granie. „S9 FE+ oferuje całkiem niezłe wrażenia z gry zwykłym graczom” – piszą w recenzji. „Chociaż z pewnością nie jest to maszyna do gier hardcorowych, byłem zaskoczony, gdy odkryłem, jak bardzo uwielbiam grać na tym tablecie w relaksujące gry – czego nigdy wcześniej nie robiłem – ale był to idealny tablet do przeglądania mediów społecznościowych, grania w relaksującą grę gra lub oglądanie filmu w podróży.”

Ta oferta obejmuje również rysik S Pen, dzięki któremu możesz robić ręczne notatki, szkicować lub tworzyć dokumenty. Pojemność 128 GB oznacza, że ​​masz miejsce na pobrane filmy i muzykę, jeśli plany letnie obejmują samolot. Ale jeśli to nie wystarczy, tablet jest w stanie przyjąć kartę microSD o pojemności 1 TB.

Dla każdego, kto rozważa zakup nowego tabletu lub przejście na większy model, dzisiejsza oferta na Samsung Galaxy Tab S9 FE+ obniża typową cenę o 110 USD, co oznacza, że ​​zapłacisz zaledwie 489,99 USD.



Zrodlo