Środa, 12 czerwca 2024 – 03:04 WIB

Dżakarta – Osoba odpowiedzialna za TKN Golf Prabowo-Gibran, David Herson, przedstawi turystykę indonezyjską pokoleniu milenialsów podczas Forum Liderów Młodzieży Asean 2024, które odbędzie się w Singapurze. Plan jest taki, że David będzie jednym z prelegentów podczas wydarzenia młodzieżowego ASEAN, które odbędzie się 13 lipca 2024 r. w Singapurze.

Przeczytaj także:

PON 2024 Powitanie milenialsów, pełniącego obowiązki gubernatora Sumatry Północnej: w co można zagrać

Według Davida wydarzenie, które odbędzie się w Singapurze, z pewnością będzie impulsem dla przedsiębiorców z pokolenia milenialsów i pokolenia Z spośród kilku przedstawicieli młodych ludzi z krajów Azji. David ma nadzieję, że w ten sposób będzie mógł wnieść swój wkład w bogactwa naturalne i turystyczne Indonezji oraz przybliżyć je młodym ludziom w regionie ASEAN.

„Mam nadzieję, że dana mi szansa sprawi, że imię Indonezji będzie piękniejsze wśród pokolenia milenialsów i pokolenia Z w całym ASEAN. „To już drugi raz, kiedy to wydarzenie odbywa się w Kualalumpur w Malezji” – powiedział David w swoim oświadczeniu we wtorek 11 czerwca 2024 r.

Przeczytaj także:

Pokonując Filipiny, reprezentacja Indonezji staje się pierwszą drużyną ASEAN, która zakwalifikuje się do Mistrzostw Świata 2026

Osoba odpowiedzialna za TKN Golf Prabowo-Gibran, David Herson

David, jako młody przedsiębiorca, również przyznaje, że ma partnerów biznesowych w Singapurze, a oni bardzo lubią Indonezję. Według niego jego partnerzy biznesowi z wielu krajów przyjechali do Indonezji nie tylko po to, aby cieszyć się pięknem Bali, ale także kilku miast w jego ukochanym kraju.

Przeczytaj także:

Prabowo podkreśla 4 punkty wysiłków Indonezji na rzecz pomocy narodowi palestyńskiemu w Gazie

„Kilka razy moi koledzy przyjeżdżali do Indonezji nie tylko po to, aby cieszyć się Bali, ale przyjechali aż do Manado i cieszyli się atrakcjami turystycznymi w Indonezji. „Mam nadzieję, że otworzy to możliwości współpracy między młodymi przedsiębiorcami z ASEAN i Indonezji” – powiedział.

Reprezentacja Indonezji w kwalifikacjach do Pucharu Świata

Ranking reprezentacji Indonezji po pokonaniu Filipin w kwalifikacjach do Mistrzostw Świata 2026 szturcha Malezję

Poprawiła się pozycja reprezentacji Indonezji po pokonaniu Filipin w meczu finałowym drugiej rundy eliminacji do Mistrzostw Świata 2026. Reprezentacja Biało-Czerwonych odniosła sukces w pokonaniu reprezentacji Malezji.

tytuł_img

VIVA.co.id

12 czerwca 2024 rZrodlo