Środa, 12 czerwca 2024 – 08:10 WIB

DJAKARTA – Indonezyjski świat rozrywki jest obecnie zszokowany wiadomością o zerwaniu romantycznego związku Rizky Nazara z Syifą Hadju. Wiadomo, że ich romantyczny związek zawsze był harmonijny. Rizky i Syifa spotykali się przez około pięć lat, aż w końcu zerwali.

Przeczytaj także:

Niechętna do ujawnienia powodów zerwania z Rizky Nazarem, Syifa Hadju: Niech to pozostanie prywatne

W pisemnym oświadczeniu zamieszczonym na jej ekskluzywnej relacji na Instagramie Syifa ogłosiła informacje dotyczące jej romantycznego związku z Rizky Nazarem, który właśnie się zakończył. Przesłane przez Syifę filmy cieszą się obecnie ogromną popularnością, a jeden z nich został ponownie przesłany na konto na Instagramie @lambe_turah.

„To prawda, że ​​obecnie jestem singielką, od kilku tygodni oficjalnie jesteśmy w separacji” – napisała Syifa Hadju, cytowana przez VIVA, wtorek, 11 czerwca 2024 r.

Przeczytaj także:

Syifa Hadju i Rizky Nazar zerwali z powodu Salshabilli Adriani?

Syifa nie chciała ujawnić powodu zakończenia jej romantycznego związku, uważała, że ​​jest to część jej prywatności. Mimo to Syifa podkreśliła, że ​​trzecia osoba nie była przyczyną rozpadu związku romantycznego.

„I nie, nie dzieje się tak z powodu osoby trzeciej” – napisała Syifa.

Przeczytaj także:

Zaskakujący! Syifa Hadju zerwała z Rizky Nazarem

„A jeśli chodzi o prywatność moją i osób zainteresowanych, mam nadzieję, że nikt nie zrobi nic złego ani nikogo tu nie ściągnie” – dodał.

Następnie Syifa wyjaśniła, że ​​chociaż jej związek romantyczny został zerwany, jej relacje z rodziną Rizky’ego Nazara są nadal bardzo dobre. Syifa już uważa starszego brata Rizky’ego Nazara za swoją własną siostrę.

Obecnie Syifa chce uzdrowić swoje uczucia po zerwaniu z Rizky Nazarem. Pragnie spędzać czas z najbliższymi mu osobami, takimi jak rodzina i przyjaciele. Poza tym kobieta urodzona w Dżakarcie chce także skupić się na karierze i studiach.

„Proszę, pozwól mi najpierw wyzdrowieć sama! Chcę przede wszystkim cieszyć się czasem spędzonym z rodziną, przyjaciółmi i bliskimi” – napisała Syifa Hadju.

Następna strona

Następnie Syifa wyjaśniła, że ​​chociaż jej związek romantyczny został zerwany, jej relacje z rodziną Rizky’ego Nazara są nadal bardzo dobre. Syifa już uważa starszego brata Rizky’ego Nazara za swoją własną siostrę.Zrodlo