miw ramach 35. edycji Światowa Konferencja Deweloperów (WWDC) przeprowadzono na Wydarzenie Apple 2024 w którym ujawnili szczegóły dot iOS 18 i z Inteligencja Applejak marka zdecydowała się nazwać Sztuczna inteligencja na Twoich urządzeniach.

Po kilku miesiącach plotek wreszcie pojawiła się oficjalna informacja na temat nowej wersji systemu operacyjnego iPhone’agdzie oczekuje się, że zrewolucjonizuje znaną dotychczas technologię, w szczególności poprzez włączenie IA.

Wersja beta iOS 18 Można go rozpocząć już w najbliższy poniedziałek, 10 czerwca, kiedy programiści będą mogli rozpocząć testy, chociaż publiczna wersja beta będzie dostępna dopiero w lipcu, ale biorąc pod uwagę możliwe problemy z niekompatybilnością, które mogą pojawić się podczas instalowania wersji testowych, najlepiej uzbroić się w cierpliwość i poczekać do września 2024 roku, kiedy to nastąpi oficjalna premiera.

Nowości dotyczące iOS 18 ogłoszone podczas Apple Event 2024

Funkcje iOS 18 Spotkały się z dobrym przyjęciem w Internecie, a wśród nowych funkcji znajduje się personalizacja ekranu głównego, podświetlanie trybu ciemnego dla wszystkich aplikacji, z możliwością dodania odcienia koloru, który można dostosować do tapety. Ikony można również dostosować.

Kolejną cechą nowego oprogramowania jest możliwość planowania wiadomości, co może być przydatne, aby nie zapomnieć gratulacji lub przypomnienia.

Co nowego w iOS 18.

Ochrona prywatności zawsze była ważną wartością dla urządzeń zabezpieczających. Jabłko i z tej okazji iPhone’a który ma nową wersję iOS 18 będzie miał Identyfikator twarzyktóry oprócz blokowania telefonu komórkowego może także blokować aplikacje indywidualnie, a jeśli chodzi o aplikacje, można je również przechowywać w ukrytym folderze, dzięki czemu tylko właściciel ma dostęp do ich pobranych plików.

Oczywiście kwestia zdjęć jest istotna dla użytkowników iPhone’anie tylko pod względem jakości aparatów, teraz nastąpi także przeprojektowanie aplikacji do przechowywania zdjęć, aby uczynić ją bardziej przyjazną dla użytkownika w nawigacji.

Pojedynczy widok zdjęć zostanie ujednolicony w siatce, w której będzie można znaleźć kolekcje, które pomogą w organizacji i pogrupują je tematycznie, czy to wspomnienia, osoby czy daty.

Oczywiście wszystkim tym aktualizacjom będzie towarzyszyć aktualizacja Siriktóre przy pomocy sztucznej inteligencji mogą pomóc Ci wykonać więcej akcji w aplikacjach, po prostu prosząc o na przykład znalezienie zdjęcia, skopiowanie numeru lub napisanie formularza, możesz także poprosić o pisemne instrukcje.Zrodlo