Sonos jest synonimem wciągającego domowego dźwięku. Ale co by było, gdybyś mógł zabrać ze sobą to doświadczenie w świat? Teraz możesz: długo oczekiwane słuchawki Ace firmy Sonos teraz dostępne w Best Buy. Dzięki wciągającemu dźwiękowi przestrzennemu, światowej klasy aktywnej redukcji szumów (ANC) i funkcji TV Noise Swap, która integruje się z Twoim domowym systemem dźwiękowym, słuchawki Ace przenoszą Twoje wrażenia dźwiękowe na wyższy poziom, niezależnie od tego, czy jesteś w domu, czy w podróży.

CNET przyznało długo oczekiwanym słuchawkom Ace wysokie oceny za ich design, jakość dźwięku i funkcje połączeń. „Słuchawki Ace są nie tylko naprawdę dobrze zaprojektowane, ale także doskonale brzmią, mają najwyższej klasy funkcję redukcji szumów i bardzo dobrą jakość połączeń głosowych” – czytamy w naszej recenzji.

W tym miejscu omawiamy niektóre najwyższej klasy funkcje technologiczne i projektowe, które sprawiły, że CNET uznał słuchawki Sonos Ace za jedną z najlepszych opcji na rynku.

Wciągający, przestrzenny dźwięk, który możesz poczuć

Świetnej muzyki nie można tylko słuchać, trzeba ją doświadczyć. Od krystalicznie czystych wysokich tonów po potężny bas, słuchawki Ace zapewniają wciągające wrażenia dźwiękowe, które wydobywają każdy szczegół Twoich wrażeń dźwiękowych. Wdrażają specjalnie zaprojektowane sterowniki audio, dzięki którym poczujesz się, jakbyś był w pokoju ze swoimi ulubionymi artystami.

Słuchawki Sonos Ace zapewniają dźwięk przestrzenny z Dolby Atmos, który otacza Cię dźwiękiem, a dzięki dynamicznemu śledzeniu ruchu głowy wrażenia słuchowe stają się interaktywne, jakbyś był we własnym kinie. Korzystając z aplikacji Sonos, możesz dostosować wrażenia dźwięku przestrzennego, dostosować korektor EQ i dostosować ustawienia słuchawek, aby zapewnić najbardziej zindywidualizowane wrażenia słuchowe.

Słuchawki Sonos Ace w Best Buy

Sonosa

Wyraźne połączenia i wydajna aktywna redukcja szumów

Obecnie nasze słuchawki są częścią nas, niezależnie od tego, czy słuchamy muzyki na siłowni, czy odbieramy telefon na ulicy. Wszechstronna technologia słuchawek Sonos Ace wie, co robisz i kiedy przełączać utwory. Kiedy odbierasz połączenie telefoniczne, osiem mikrofonów kształtujących wiązkę izoluje Twój głos od hałasu otoczenia, zapewniając, że Twój głos będzie wyraźny i wyraźny. Ta sama technologia zapewnia światowej klasy aktywną redukcję szumów, która utrzymuje świat zewnętrzny na dystans, gdy jesteś zanurzony w muzyce. Gdy chcesz usłyszeć, co dzieje się wokół Ciebie, tryb Aware pozwala na przenikanie dźwięków z zewnątrz, płynnie łącząc się z tym, czego słuchasz.

Styl, wygoda i kontrola

Sonos jest znany ze swoich eleganckich, atrakcyjnie zaprojektowanych produktów dźwiękowych, a słuchawki Ace nie są wyjątkiem. Od luksusowych, przypominających poduszki poduszek nausznych z pianki zapamiętującej kształt po wysuwany pasek ze stali nierdzewnej — będziesz czuć się dobrze i świetnie wyglądać. Wysuwany pasek i obrotowe nauszniki można regulować, aby zapewnić najwygodniejsze dopasowanie.

Poduszki nauszne nie tylko zapewniają doskonałe samopoczucie, ale także blokują dźwięk, tworząc uszczelnienie akustyczne bez wywierania nacisku na głowę. Dzięki wykrywaniu zużycia Sonos Ace wie, kiedy odtwarzać dźwięk, a kiedy wstrzymać, a intuicyjne dotykowe elementy sterujące na nausznikach pozwalają łatwo regulować głośność, pomijać utwory, przełączać tryby audio, odbierać połączenia i aktywować asystenta głosowego jednym kliknięciem .

sonos-ace-10 sonos-ace-10

Davida Carnoya/CNET

Bezprzewodowo lub przewodowo, przełączaj się między wieloma urządzeniami

Dzięki Sonos Ace możesz sparować dwa urządzenia jednocześnie i przełączać się między nimi bez wysiłku. Słuchaj muzyki z telefonu, a potem wróć do domu i obejrzyj film w telewizorze. Możesz też słuchać podcastu na laptopie podczas pracy i kontynuować go na telefonie w drodze do pracy.

Wolisz podłączyć kabel, aby uzyskać najwyższą jakość bezstratnego dźwięku? Podłącz za pomocą kabla audio USB-C lub 3,5 mm (oba dołączone do Sonos Ace). Bezprzewodowo lub przewodowo, na dowolnym urządzeniu, dzięki Sonos Ace możesz zacząć od razu po wyjęciu z pudełka.

Długotrwała żywotność baterii i ultraszybkie ładowanie

Słuchawki Sonos Ace brzmią tak wspaniale i są tak wygodne, że nie będziesz chciał ich zdejmować. Jednak przy czasie słuchania lub rozmów wynoszącym nawet 30 godzin — i to przy włączonej funkcji ANC — prawdopodobnie będziesz potrzebować przerwy, zanim zrobią to słuchawki Sonos Ace. Kiedy nadejdzie czas ładowania, podłącz dołączony kabel USB-C na trzy minuty i uzyskaj trzy godziny pracy na baterii.

Zabierz ze sobą spersonalizowany, wciągający dźwięk już dziś

Nawet jeśli kochasz swój soundbar i głośniki, nie zawsze możesz czuć się z nimi jak w domu. Teraz, gdy Sonos Ace w końcu się pojawił, możesz zabrać ze sobą spersonalizowany dźwięk przestrzenny w świat, gdziekolwiek się udasz, i dokończyć wrażenia, gdy wrócisz do swojego miejsca. Podnieś swój dźwięk i już dziś odbierz Sonos Ace w Best Buy.Zrodlo