Wielka Letnia Wyprzedaż Amazona 2024, która rozpoczęła się 2 maja, zakończy się ostatecznie we wtorek o północy. Coroczna letnia wyprzedaż giganta e-commerce trwa obecnie zarówno na jego stronie internetowej, jak i w aplikacjach mobilnych. Podczas wyprzedaży kupujący mogą znaleźć zniżki na szeroką gamę produktów, od sprzętu AGD, smartfonów, tabletów, laptopów, urządzeń do noszenia po inteligentne telewizory i nie tylko. Oferuje również lukratywne oferty na inteligentne kamery bezpieczeństwa w domu takich marek jak Xiaomi, CP Plus, TP-Link, Trueview i innych.

Jeśli chcesz ulepszyć swoje istniejące urządzenie lub planujesz zakup nowego, przygotowaliśmy dla Ciebie najlepsze oferty na produkty zabezpieczające dom na platformie. Zanim jednak przejdziemy do ofert, należy zauważyć, że Amazon dodał również dodatkowe opcje rabatowe, aby umożliwić kupującym zakup produktów po cenach niższych niż obniżona stawka. Do niektórych wymienionych produktów dołączone są także oferty bankowe dostępne z kartami kredytowymi i debetowymi niektórych banków. Niektóre produkty oferują również bezpłatne EMI jako alternatywną opcję płatności.

Nazwa produktu MRP Cena sprzedaży
Domowa kamera bezpieczeństwa Xiaomi 2i rupii 4499 rupii 1999
CP Plus 2MP rupii 2300 rupii 949
Trueview 2MP rupii 3500 rupii 899
TP-Link Tapo C200 rupii 3299 rupii 1799
Cu-Tech 360° rupii 4999 rupii 799
Conbre RoboXR 2MP rupii 2999 rupii 920
IMOU 360° rupii 7500 rupii 1406
Linki partnerskie mogą być generowane automatycznie – szczegółowe informacje można znaleźć w naszym oświadczeniu dotyczącym etyki.

Najnowsze wiadomości techniczne i recenzje znajdziesz na stronie Gadgets 360 X, Facebook, WhatsApp, Wątki I wiadomości Google. Aby uzyskać najnowsze filmy na temat gadżetów i technologii, zasubskrybuj nasz Kanał Youtube. Jeśli chcesz wiedzieć wszystko o najlepszych influencerach, śledź nasze wewnętrzne informacje Kto to jest360 NA Instagrama I Youtube.

Oficjalnie potwierdzono, że flagowa seria Realme GT 6 wkrótce pojawi się w IndiachZrodlo