Dżammu, 11 czerwca (PTI) Odosobniona fala upałów powróciła do Dżammu, a maksymalna temperatura w mieście wyniosła 43 stopnie Celsjusza, czyli o cztery stopnie powyżej normy dla tej części sezonu, podał Departament Meteorologii.

Miasto, które od miesiąca nęka fala upałów, odetchnęło z ulgą 7 czerwca, gdy temperatura spadła do 37,6 stopni Celsjusza i 41,9 stopni Celsjusza w porównaniu z poprzednimi dniami, a to za sprawą sporadycznych opadów i zachmurzonego nieba.

Przeczytaj także | Telangana: Panel badawczy dotyczący „nielegalnego” sektora energetycznego dotyczący reżimu BRS wysyła zawiadomienie do K. Chandrasekhara Rao i oczekuje odpowiedzi.

Jednak w poniedziałek w Dżammu temperatura w ciągu dnia ponownie osiągnęła 41,2 stopnia w związku z prognozami suchej pogody i powrotem izolowanej fali upałów od 11 do 17 czerwca.

Rzecznik MeT powiedział, że w nocy temperatura w Dżammu wyniosła około 25,3 stopnia Celsjusza.

Przeczytaj także | Premier Narendra Modi wzywa zwolenników do usunięcia przyrostka „Modi Ka Parivar” z uchwytów w mediach społecznościowych, twierdzi, że „NDA pod przewodnictwem BJP skutecznie przekazała wiadomość, jaką miała”.

Powiedział, że w Katra, w bazie dla pielgrzymów odwiedzających sanktuarium Mata Vaishno Devi w dystrykcie Reasi, temperatura wyniosła 38,8 stopnia, a najniższa 23,6 stopnia.

(To jest nieedytowana i automatycznie wygenerowana historia z kanału Syndicated News, personel LatestLY mógł edytować tekst treści lub nie)Zrodlo