(Zdjęcie: Maddie Meyer/Getty Images)

New England Patriots mają nowego zawodnika franczyzowego.

Być może nie jest jeszcze gotowy, ale wkłada wiele pracy, aby być gotowym jak najszybciej.

Warto zauważyć, że wygląda na to, że Drake Maye wywarł ogromne wrażenie na początku swojej kariery w NFL.

Według raportu informatora NFL Mike’a Reissa, Maye zszokował weterana WR KJ Osborna swoimi studiami filmowymi i komunikacją (Via Savage Sports).

Najwyraźniej Osborn był pod wrażeniem faktu, że Maye skontaktowała się z nim i przekazała mu kilka wskazówek na temat powtórki treningu z Jacobym Brissettem oraz tego, jak może zmienić trasę w oparciu o relację, ponieważ nie był nawet rozgrywającym w programie sztukę, ale nadal siedział zamknięty i oglądał film.

Osborn twierdził, że widać było, że Maye studiuje grę.

Tego właśnie oczekujesz od swojego początkującego rozgrywającego i to jest ten rodzaj przywództwa i etyki pracy, które często wyróżniają graczy.

Maye ma wszystkie fizyczne narzędzia, aby być jednym z najlepszych rozgrywających w grze, a niektórzy uważają, że mógłby być lepszą wersją Josha Allena.

Nadal ma mnóstwo pracy nad pracą nóg i mechaniką, a niektórzy uważają, że w swoim debiutanckim sezonie może nawet nie wystąpić na boisku.

Mimo to, przy takiej etyce pracy, nadal istnieje niewielka szansa, że ​​uda mu się wyprzedzić harmonogram i udowodnić HC Jerodowi Mayo i jego sztabowi trenerskiemu, że można na nim polegać.

NASTĘPNY:
Były zawodnik Patriots obwinia Billa Belichicka za porażkę Maca JonesaZrodlo