Victoria Monét udostępniła teledysk do swojego utworu wyprodukowanego przez Kaytranadę Jaguara II piosenka „W porządku”. Nad oprawą wizualną pracowała z reżyserem Dave’a Meyersa i choreograf Seana Bankheadaz których ten ostatni był także autorem choreografii do „Na Mojej Mamie”wideo. Obejrzyj nowy klip poniżej.

W oświadczeniu prasowym Monét powiedział:

„W porządku” dotyczy wyzwolenia i wolności w istocie! Ten film jest wizualną prezentacją tego uczucia poprzez swobodę ruchu i płynność pomiędzy męską i żeńską energią. Praca przy tej wizualizacji z Dave’em Meyersem i Seanem Bankheadem oraz tą obsadą była zaszczytem! Co za szalone połączenie!! Co więcej, KAŻDA osoba, która miała w rękach tę grafikę, od samego początku była pełna pasji i wszyscy bardzo ciężko pracowaliśmy, aby ożywić tę grafikę! Pokazali się ze swoją grą A, która przekroczyła to, co wszyscy sobie wyobrażaliśmy. Poważna praca zespołowa! Wszyscy cierpliwie i skrupulatnie go stworzyliśmy i jesteśmy niezwykle podekscytowani wypuszczeniem go na świat! Nie ma lepszego miesiąca na publikację tej grafiki niż Miesiąc Dumy, Miesiąc Czarnej Muzyki i początek lata 24! Nie mogę się doczekać, aż zobaczę, dokąd zabiorą się artyści tańca i kultura sali balowej.

Nowa grafika do utworu „Alright” to pierwszy nowy teledysk Victorii Monét od czasu zdobycia przez nią nagród Grammy w 2024 r. w kategoriach Najlepszy nowy artysta, Najlepszy album R&B i Najlepszy album inżynieryjny w wersji nieklasycznej.

Dowiedz się o pracy Seana Bankheada w „Najlepszej choreografii teledysku roku 2023”.

Zrodlo