ODBIERZ KARTĘ PODARUNKOWĄ 20 $ ZA DARMO: Do 20 czerwca członkowie REI mogą otrzymać bezpłatną cyfrową kartę bonusową o wartości 20 USD przy zakupie jednej karty podarunkowej REI o wartości 100 USD lub więcej.


Członkostwo w REI wiąże się z dużymi korzyściami. Od zakupów na głównych wyprzedażach u sprzedawcy sprzętu outdoorowego po wyprawy organizowane przez firmę – członkostwo jest warte swojej przystępnej ceny na całe życie. Dzięki dzisiejszej ofercie członkowie REI mogą zaoszczędzić jeszcze więcej na zakupach kart podarunkowych REI.

Członkowie REI, którzy zakupią kartę podarunkową REI za 100 USD lub więcej, otrzymają bezpłatną kartę Digital Member Bonus o wartości 20 USD. Ta oferta wygasa 20 czerwca o godzinie 23:59 czasu PT. Aby skorzystać z tej oferty, musisz być członkiem REI, co kosztuje 30 USD za dożywotnie członkostwo.

ZOBACZ TEŻ:

Rozpocznij sezon kempingowy dzięki tym ofertom w Amazon

Co jest lepszego niż zakup nowego letniego sprzętu outdoorowego? Oczywiście, że dostaniesz to za darmo. Dzięki tej ofercie otrzymasz 20 USD rabatu na przyszłe zakupy po zakupie karty podarunkowej REI o wartości 100 USD lub więcej. Wykorzystaj kartę podarunkową jako letni prezent urodzinowy, prezent last minute na Dzień Ojca lub zachowaj ją dla siebie jako niewielką nagrodę w postaci zwrotu gotówki w wysokości 20 USD. Niezależnie od tego, czy chcesz skorzystać z karty podarunkowej, otrzymasz bezpłatną kartę bonusową Digital Member o wartości 20 USD.

Najlepsze historie, które można mashować

Umowa ma jeden mały haczyk, na który warto zwrócić uwagę. Będziesz musiał skorzystać z karty bonusowej o wartości 20 USD między godziną 01:01 czasu PT 5 lipca a godziną 23:59 czasu PT 15 lipca tego roku. Dzięki temu masz 10-dniowe okno na spieniężenie swoich oszczędności.

Na szczęście znalezienie w REI czegoś, na co można wydać kartę bonusową o wartości 20 USD, nie powinno być trudne. Ten mega sprzedawca sprzętu outdoorowego oferuje wszystko, od namiotów, przez buty do biegania, po butelki na wodę wielokrotnego użytku.

Jeśli szukasz świeżego letniego sprzętu outdoorowego, zgarnij kartę podarunkową REI o wartości 100 USD i zrealizuj darmową kartę podarunkową o wartości 20 USD, którą również otrzymasz. Letni sprzęt ze zniżką to doskonały sposób na powitanie przygód w ciepłe dni.Zrodlo