Ponieważ nasze życie i harmonogramy stają się z dnia na dzień coraz bardziej napięte, znalezienie czasu na rozwój osobisty może być trudne. Te rzeczy są bardzo ważne i nie należy ich lekceważyć. Kluczem jest robienie tego w terminie odpowiadającym Twojemu stylowi życia, a Headway to aplikacja, która pobiera wiedzę i dzieli ją na łatwe do spożycia kawałki. Niestety niekoniecznie jest to najtańsza opcja, a miesięczne subskrypcje mogą być denerwujące i kumulować się z czasem.

Na szczęście dożywotnia subskrypcja Headway Premium kosztuje zaledwie 60 dolarów teraz, a nie jak zwykle 300 dolarów. Jeśli chcesz zarejestrować się, aby z konta mogło korzystać wiele osób, mamy dla Ciebie rozwiązanie. Plan podwójny kosztuje 81% zniżki, a plan rodzinny dla czterech osób – 87% zniżki na dożywotnią subskrypcję. Pamiętaj, że oferty StackSocial nie zawsze pozostają na długo, więc uwzględnij to tutaj podczas podejmowania decyzji o zakupie.

Headway udostępnia 15-minutowe streszczenia książek non-fiction z rekomendacjami opartymi na Twoich potrzebach i celach. Został zaprojektowany, aby pomóc osobom z napiętym harmonogramem wybrać warte uwagi lekcje z najlepiej sprzedających się tytułów. Roczna subskrypcja Headway kosztuje 90 USD, co oznacza, że ​​dzięki tej umowie możesz zaoszczędzić część ceny za sam pierwszy rok. Decydując się na dożywotnia subskrypcja za pośrednictwem StackSocial oznacza, że ​​nigdy nie będziesz musiał się martwić o powtarzające się opłaty.

Hej, wiedziałeś? Teksty dotyczące ofert CNET są bezpłatne, łatwe i pozwalają zaoszczędzić pieniądze.

Headway oferuje szeroką gamę najlepszych książek non-fiction, które sprowadzono do podsumowań zawierających kluczowe spostrzeżenia i wskazówki. Możesz zagłębić się w wiele tematów, w tym produktywność, samorozwój i szczęście, a także możesz dostosować aplikację na podstawie swoich rekomendacji. Istnieją także streszczenia audio dla osób, które chcą uczyć się w drodze lub wolą przyswajać informacje w formie audio. Jak wspomniano powyżej, jeśli chcesz udostępnić aplikację partnerowi lub znajomym, obecnie dostępny jest plan dla dwóch użytkowników za 110 USD lub możesz kupić plan rodzinny dla czterech użytkowników za 150 USD.

Jeśli zdecydujesz się na subskrypcję Headway, połącz ją z jedną z tych ofert słuchawek i wkładek dousznych, aby móc korzystać z aplikacji nawet wtedy, gdy jesteś poza domem.

Czytaj więcej: Najlepsze aplikacje do nauki języków na rok 2024

CNET zawsze oferuje szeroką gamę ofert na produkty technologiczne i wiele więcej. Zacznij od najgorętszych wyprzedaży i rabatów na stronie Oferty CNET i zarejestruj się w Tekst ofert CNET aby otrzymywać codzienne oferty wysyłane prosto na Twój telefon. Dodaj bezpłatne rozszerzenie CNET Shopping do swojej przeglądarki, aby móc porównywać ceny w czasie rzeczywistym i oferować zwroty gotówki. Przeczytaj także nasz przewodnik po prezentach, który zawiera pełną gamę pomysłów na urodziny, rocznice i nie tylko.Zrodlo