(Zdjęcie: Jamie Squire/Getty Images)

Gwiazda Kansas City Chiefs, Travis Kelce, zdobył w lutym po raz trzeci mistrzostwo Super Bowl w ciągu pięciu lat i pomimo spekulacji, że przejdzie na emeryturę, szybko ogłosił, że wróci, aby zdobyć trzy torfy.

Mimo że 5 października Kelce skończy 35 lat, nie chce, aby jego obciążenie zostało zmniejszone, aby go chronić — w rzeczywistości powiedział mediom: „Noś mnie, kochanie”, zwracając się do swoich obciążenie pracą, według Ari Meirova.

Gra w ciasnej końcówce jest pozycją wymagającą wysiłku fizycznego, ponieważ duża część tej pracy polega na blokowaniu linii defensywnych przeciwnika i otwieraniu możliwości kolegom z drużyny.

Kelce był prawdopodobnie najlepszym rozgrywającym w NFL od kilku lat, a zdobywając trzy pierścienie w mistrzostwach świata, zapewnił sobie pozycję w rozmowach jako prawdopodobnie najlepszy zawodnik, jaki kiedykolwiek grał na tej pozycji.

Jednak w 2023 roku zaobserwował spadek swojej ofensywnej produkcji.

Przeszedł z 1338 jardów i 12 przyłożeń w 2022 r. do 984 jardów i pięć przyłożeń, a przynajmniej jednym z powodów był brak ustalonych zagrożeń skrzydłowych, jakie miało Kansas City, co pozwoliło przeciwnikom na skupienie się na nim.

Aby spróbować naprawić tę sytuację, Kansas City zatrudniło speedstera Xaviera Worthy’ego w pierwszej rundzie kwietniowego draftu i sprowadziło Marquise Brown jako wolnego agenta.

Chiefs nadal wyglądają na faworytów do zwycięstwa w AFC w nadchodzącym sezonie, nawet jeśli San Francisco 49ers wyprzedzili ich jako faworytów do zwycięstwa w Super Bowl LIX.

NASTĘPNY:
Analityk uważa, że ​​„są oznaki”, że wodzowie nie pójdą na trzy torfyZrodlo