Zobacz w Hotstar

Gwiazda Disneya Plus

Wyświetlanie krykieta Pucharu Świata T20 w Indiach

Zobacz w Teraz

Teraz

Oglądaj krykiet Pucharu Świata T20 w Wielkiej Brytanii od 12 GBP

Zobacz w Amazonie

Najlepsze wideo

Oglądaj Krykiet Pucharu Świata T20 w Australii

Zobacz na Ptv.com

Sport PTV

Oglądaj Puchar Świata T20 za darmo w Pakistanie

Drugi tydzień zawodów Pucharu Świata T20 2024 rozpoczyna się od emocjonującego meczu, w którym w niedzielę w Nowym Jorku faworyci turnieju Indie zmierzą się z Pakistanem.

Zespół Men In Blue wyglądał imponująco w środę, rozpoczynając kampanię od rutynowego zwycięstwa nad Irlandią, w którym Rohit Sharma i Rishabh Pant szybko osiągnęli cel 97.

Mając na koncie tylko jedno zwycięstwo z siedmiu w poprzednich spotkaniach z Indiami w Pucharze Świata T20, wyniki Pakistanu w Pucharze Świata T20 w porównaniu z dawnymi przeciwnikami są dalekie od świetnych, a przygotowania do tego kluczowego meczu nie były doskonałe. Pozbawiony formy Shaheens doznał wstrząsu sejsmicznego w pierwszym meczu, w którym przegrał ze współgospodarzami USA, a kapitan kapitana Babar Azama będzie wymagał od swoich kolegów z drużyny zdecydowanej reakcji po tym upokorzeniu.

Poniżej przedstawimy najlepsze usługi transmisji strumieniowej telewizji na żywo aby obejrzeć finałowy mecz serii, bez względu na to, w którym miejscu na świecie się znajdujesz.

Pakistański krykiecista Babar Azam idący z kijem pod prawym ramieniem.

Kapitan Pakistanu Babar Azam przyznał, że jego zespół dopuścił się niedoceniania przeciwników po historycznej porażce z USA.

Matt Roberts-ICC/ICC za pośrednictwem Getty Images

Indie kontra Pakistan: kiedy i gdzie?

Indie zmierzą się z Pakistanem na Międzynarodowym Stadionie Nassau w Nowym Jorku, dn Niedziela, 9 czerwca. Rozpoczęcie gry zaplanowano na godz 10:30 ET, 7:30 PT. To sprawia, że Rozpoczęcie o 15:30 czasu BST w Wielkiej Brytanii, rozpoczęcie o 20:00 IST w Indiach, rozpoczęcie o 19:30 w Pakistanie. Tymczasem mecz rozpoczyna się o godz 12:30 dla widzów w Australii wcześnie rano w poniedziałek.

Jak oglądać online z dowolnego miejsca za pomocą VPN

Jeśli nie możesz obejrzeć tego meczu T20i lokalnie, być może będziesz potrzebować innego sposobu na obejrzenie tego meczu – w tym przypadku przydatne może być użycie VPN. VPN to także najlepszy sposób, aby uniemożliwić dostawcy usług internetowych ograniczanie prędkości w dniu gry poprzez szyfrowanie ruchu. Jest to także świetny pomysł, jeśli podróżujesz i masz połączenie z siecią Wi-Fi i chcesz zapewnić dodatkową warstwę prywatności swoim urządzeniom i loginom.

Dzięki VPN możesz wirtualnie zmienić swoją lokalizację na telefonie, tablecie lub laptopie, aby uzyskać dostęp do gry. Większość sieci VPN, takich jak nasza Wybór redakcji, ExpressVPNsprawi, że będzie to naprawdę łatwe.

Korzystanie z VPN do oglądania lub transmisji wydarzeń sportowych jest legalne w każdym kraju, w którym sieci VPN są legalne, w tym w USA, Wielkiej Brytanii i Australii, pod warunkiem, że masz legalną subskrypcję usługi, z której transmitujesz. Upewnij się, że Twoja sieć VPN jest poprawnie skonfigurowana, aby zapobiec wyciekom: nawet jeśli sieci VPN są legalne, usługa przesyłania strumieniowego może zamknąć konto każdej osoby, którą uzna za obchodzącą prawidłowo zastosowane ograniczenia dotyczące blackoutu.

Szukasz innych opcji? Koniecznie sprawdź inne świetne Oferty VPN ma miejsce właśnie teraz.

Sarah Tew/CNET

Transmisja na żywo Indie kontra Pakistan w USA i Kanadzie

To starcie Pucharu Świata T20 będzie można oglądać na żywo w serwisie transmisji strumieniowej krykieta Telewizor Willowy.

Willow TV, dedykowana usługa transmisji strumieniowej krykieta, jest dostępna u szerokiej gamy dostawców telewizji kablowej, w tym Spectrum, Dish i Xfinity. Usługa jest również dostępna za pośrednictwem dostawcy OTT Sling TV na różnych urządzeniach. Istnieją opcje zapłaty tylko za Willow (ceny zaczynają się od 10 USD miesięcznie) lub dodać go do istniejącego planu Sling. Willow TV to także dodatek dla dostawcy OTT Fubo, którego plany zaczynają się od 87 dolarów miesięcznie (co obejmuje podstawową subskrypcję Fubo plus kolejne 7 dolarów za pakiet dodatków obejmujący Willow TV).

Streamuj mecz Indie kontra Pakistan w trybie Blue w Indiach za darmo

To wielkie wydarzenie będzie można oglądać na urządzeniach mobilnych za pośrednictwem serwisu Aplikacja Disney Plus Hotstar.

Ci, którzy chcą uchwycić całą akcję na urządzeniu z większym wyświetlaczem, będą musieli zarejestrować się w serwisie Gwiazda Disneya Subskrypcja.

Disney Hotstar/Zrzut ekranu z CNET

Ceny Disney Plus Hotstar zaczynają się od 499 rupii, a plan pełnego dostępu do treści w ramach usługi kosztuje 1499 rupii.

Oglądaj Indie kontra Pakistan w Wielkiej Brytanii

Puchar Świata T20 jest transmitowany na żywo w Wielkiej Brytanii przez Sky i kanał Sky Sports Cricket. Jeśli masz już Sky Sports w ramach swojego pakietu telewizyjnego, możesz przesyłać strumieniowo finał za pośrednictwem aplikacji Sky Go, ale miłośnicy kabli będą chcieli skonfigurować konto Now i członkostwo Now Sports, aby transmitować mecz.

Spółka zależna Sky Now (dawniej Now TV) oferuje strumieniowy dostęp do kanałów Sky Sports w ramach członkostwa Now Sports. Możesz otrzymać dzień dostępu za 12 GBP lub zapisać się do planu miesięcznego za 25 GBP miesięcznie.

Streamuj Indie kontra Pakistan w Australii

Każdy mecz tegorocznego Pucharu Świata T20 będzie transmitowany na żywo w Down Under w serwisie streamingowym Amazon Prime.

Jamesa Martina/CNET

Członkostwo Amazon Prime obejmuje szeroko zakrojoną usługę Amazon do strumieniowego przesyłania telewizji i filmów, a także strumieniowe przesyłanie muzyki bez reklam, Prime Gaming, ekskluzywne oferty i charakterystyczną usługę bezpłatnej dostawy. Prime kosztuje 10 USD miesięcznie lub 79 USD za rok.

Dobra wiadomość dla każdego, kto nie ma aktywnego konta Amazon od 12 miesięcy lub dłużej, jest taka, że ​​możesz transmitować turniej bez płacenia ani grosza, korzystając z 30-dniowy bezpłatny okres próbny Amazon Prime.

Oglądaj mecz Indie kontra Shaheenowie w Pakistanie za darmo

Wspaniałą wiadomością dla fanów krykieta w Pakistanie jest to, że ten ogromny mecz wraz ze wszystkimi innymi meczami Pucharu Świata T20 2024 będzie transmitowany na żywo w ogólnodostępnym nadawcy Sport PTV.

PTV Sports jest w 100% bezpłatne, jeśli mieszkasz w Pakistanie. Podczas rejestracji potrzebny jest jedynie numer telefonu, aby zweryfikować Twoją tożsamość.

Po zarejestrowaniu możesz udać się do Strona internetowa PTV Sports lub pobierz aplikację PTVFLIX, aby obejrzeć całą akcję tegorocznego turnieju

Krótkie wskazówki dotyczące transmisji strumieniowej Indie kontra Pakistan za pomocą VPN

  • Biorąc pod uwagę cztery zmienne – Twojego dostawcę usług internetowych, przeglądarkę, dostawcę transmisji strumieniowej wideo i VPN – Twoje wrażenia i sukces podczas transmisji na żywo meczu T20i mogą się różnić.
  • Jeśli nie widzisz wybranej lokalizacji jako domyślnej opcji dla ExpressVPN, spróbuj skorzystać z opcji „wyszukaj miasto lub kraj”.
  • Jeśli po włączeniu VPN i ustawieniu prawidłowego obszaru wyświetlania masz problemy z uruchomieniem gry, możesz spróbować szybko rozwiązać dwie rzeczy. Najpierw zaloguj się na swoje konto subskrypcji usługi przesyłania strumieniowego i upewnij się, że adres zarejestrowany dla konta znajduje się w odpowiednim obszarze wyświetlania. Jeśli nie, może być konieczna zmiana adresu fizycznego zapisanego na Twoim koncie. Po drugie, niektóre telewizory inteligentne – np. Roku – nie mają aplikacji VPN, które można zainstalować bezpośrednio na urządzeniu. Zamiast tego musisz zainstalować VPN na routerze lub mobilnym hotspocie, którego używasz (np. telefonie), aby każde urządzenie w jego sieci Wi-Fi pojawiało się teraz we właściwym miejscu wyświetlania.
  • Wszyscy polecani przez nas dostawcy VPN mają na swoich stronach głównych pomocne instrukcje dotyczące szybkiej instalacji VPN na routerze. W niektórych przypadkach w przypadku usług Smart TV po zainstalowaniu aplikacji sportowej sieci kablowej zostaniesz poproszony o weryfikację kodu numerycznego lub kliknięcie linku przesłanego na Twój adres e-mail zapisany w pliku Smart TV. W tym przypadku pomocne będzie również posiadanie VPN na routerze, ponieważ oba urządzenia będą wyglądać na prawidłowe lokalizacje.
  • Pamiętaj też, że przeglądarki często mogą zdradzać lokalizację pomimo korzystania z VPN, więc upewnij się, że logujesz się do swoich usług za pomocą przeglądarki dbającej przede wszystkim o prywatność. Polecamy Odważny.Zrodlo