OSZCZĘDŹ 62,32 USD: Kup słuchawki Marshall Major IV w Amazon za 87,67 USD. To 42% zniżki i oszczędność 63,32 USD.


Kiedy po prostu potrzebujesz przebywać w swoim własnym świecie — słuchając muzyki i odcinając się od rozmów — słuchawki nauszne są Twoim wybawieniem. Co więcej, nie szkodzi, że są w zasadzie eleganckim sposobem na uzupełnienie Twojego stroju. Linia słuchawek Marshalla to z pewnością stylowa opcja, oferująca wygląd bardziej retro niż futurystyczny styl AirPods Max czy Sony WH-1000XM5.

ZOBACZ TEŻ:

Słuchawki Marshall Major V zapewniają 100 godzin pracy na baterii, więc poddałem je testowi

Słuchawkom Marshall Major IV nie brakuje dobrego wyglądu dzięki swojemu klasycznemu wzornictwu, ale są one również wyposażone w funkcje ułatwiające codzienne słuchanie. Te słuchawki, których cena zwykle wynosi 149,99 USD, zostały obniżone do 82,67 USD, co pozwala zaoszczędzić 62,32 USD. Jeśli nie chcesz przegapić tej 42% zniżki, nie winimy Cię.

Chociaż słuchawki Marshall Major IV nie posiadają aktywnej redukcji szumów, mogą poszczycić się imponującą żywotnością baterii wynoszącą ponad 80 godzin. Trudno w tę liczbę uwierzyć, ale po przetestowaniu słuchawek Marshall Major V, które miały wytrzymać ponad 100 godzin i wykazały to w naszych testach, wiemy, że mogą jej sprostać. Do sterowania fizycznego służy pokrętło wielofunkcyjne sterujące głośnością i odtwarzaniem.

Możliwość mieszania ofert

Duże poduszki rzekomo zakrywają uszy i zapewniają długotrwały komfort, jednak nasz recenzent uznał je za nieco niewygodne. Biorąc to pod uwagę, jeśli nie pamiętasz o ładowaniu słuchawek, są one nie do pobicia, szczególnie za 82,67 USD – najniższą cenę, jaką widzieliśmy te słuchawki od zeszłego roku.

Kup słuchawki Marshall Major IV za 82,67 USD i zaoszczędź 42%.Zrodlo