Środa, 12 czerwca 2024 – 05:12 WIB

VIVA Showbiz – Syifa Hadju nagle ogłosiła swój związek z Rizky Nazarem. Para, która spotykała się przez 5 lat, rozstała się w połowie drogi, mimo że otrzymali duże wsparcie od swoich rodzin i fanów.

Przeczytaj także:

Zaskakujący! Syifa Hadju zerwała z Rizky Nazarem

Nic dziwnego, że niedawno w ich związek napłynęły złe wieści. Rizky Nazar został oskarżony o romans z Salshabillą Adriani, ponieważ wideo pokazujące ich razem trafiło do Internetu. Zarówno Rizky Nazar, jak i Salshabilla Adriani podkreślali jednak, że byli tylko przyjaciółmi, a scena w teledysku była zwyczajną rozmową. Przewiń dalej, OK?

Po tej wiadomości Syifa Hadju bardzo ostrożnie podzieliła się swoim stanem ze swoim byłym kochankiem. Właśnie udostępnił ogłoszenie w historii na Instagramie ekskluzywnym subskrybentom. Syifa Hadju podkreśliła, że ​​przyczyną zakończenia jej związku nie była osoba trzecia.

Przeczytaj także:

Od czasu zerwania z Wulanem Guritno słowa Ahessy stały się bardziej religijne

Nie, nie z powodu trzeciej osoby. Po prostu nie chcę, żeby później, jeśli nie wyjaśnię, miało to wpływ na Salshę. Ale dlaczego nie opublikuję tego publicznie, bo uważam, że będzie za duże i trafi wszędzie” – napisała Syifa Hadju, cytując post na Instagramie @lambe_turah z wtorku, 11 czerwca 2024 r.

Przeczytaj także:

Poproś internautów, aby przestali linkować. Fuji: Thariq i Aaliyah są szczęśliwi

Przyczyna rozpadu związku Syify ​​Hadju i Rizky Nazara wciąż pozostaje tajemnicą. Niestety aktorka również nie chce ujawniać tego opinii publicznej, uznając, że należy zachować prywatność.

Jednak Syifa Hadju poprosiła internautów, aby nie obwiniali żadnej ze stron, nie mówiąc już o dalszym łączeniu problemu z poprzednią Salshabillą Adriani.

Jeśli chodzi o przyczynę, niech będzie to prywatność moja i zainteresowanej osoby. Mam nadzieję, że nikt się nie pomyli i nie sprowadzi tu później nikogo od Was– zapytała Syifa Hadju.

Słodki moment Syify ​​Hadju i Rizky’ego Nazara

Co więcej, mimo że jej romantyczny związek z Rizky Nazarem dobiegł końca, Syifa Hadju zapewniła, że ​​pozostanie w dobrych stosunkach z rodziną swojego byłego chłopaka, zwłaszcza z matką i starszym bratem. Biorąc pod uwagę, że związek między tą dwójką istnieje już od dłuższego czasu, nie jest zaskakujące, że Syifa Hadju została dobrze przyjęta przez rodzinę Rizky’ego Nazara.

Jeśli chodzi o moje relacje z Sis Iną i Mamiką, nadal mam z nimi bardzo dobry kontakt. Co więcej, uważam Sis Inę za swoją własną siostrę, a nie siostrę mojego byłego chłopaka,” wyjaśnił.

Następna strona

„Jeśli chodzi o przyczynę, niech będzie to moja prywatność i osoba, której to dotyczy. Mam nadzieję, że nikt nie popełni błędu ani nie ściągnie tu nikogo od ciebie” – zapytała Syifa Hadju.

Następna stronaZrodlo