Wtorek, 11 czerwca 2024 – 14:38 WIB

DJAKARTA – Policji udało się zatrzymać mężczyznę o inicjałach AP, który rzekomo groził i wyłudzał Rię Ricis. AP został zatrzymany w swoim miejscu zamieszkania w poniedziałek 10 czerwca 2024 r.

Przeczytaj także:

Szyba samochodu rozbiła się i uderzyła w twarz po tym, jak lusterko samochodowe zostało kopnięte przez wirusowego kierowcę w Puncak Bogor

„10 czerwca 2024 r., w poniedziałek o godzinie 01:20 WIB rano, zespołowi śledczych z Poddyrekcji ds. Cyberprzestępczości Ditreskrimsus Polda Metro Jakarta udało się przeprowadzić próbę przymusowego aresztowania podejrzanego o inicjałach AP przy jego dom w podokręgu Cipayung w podokręgu Cipayung we wschodniej Dżakarcie” – powiedział Dirkrimsus Polda. Metro Jaya, komisarz Ade Safri Simanjuntak, wtorek, 11 czerwca 2024 r. Przewiń, aby uzyskać pełne informacje, dalej!

Po zabezpieczeniu AP przewieziono do stacji metra Polda Jaya. Policja prowadzi obecnie dalsze dochodzenie.

Przeczytaj także:

Sprawca gróźb i wyłudzenia 300 milionów IDR wobec Rii Ricis aresztowany

„Został zabrany do Mako, czyli biura zespołu dochodzeniowego poddyrekcji ds. cyberbezpieczeństwa metra Ditreskrimsus Polda Jaya w celu dalszego dochodzenia w sprawie rzekomego czynu przestępczego, do którego doszło” – powiedziała komisarz Ade Safri.

Przeczytaj także:

Sprawcy wymuszenia i gróźb, Ria Ricis: Dzięki Bogu, to już jest monitorowane

Wcześniej Ria Ricis doświadczyła rzekomych gróźb. Nieodpowiedzialne osoby groziły Ricisowi, żądając 300 milionów IDR. Jeśli Ricis nie odda pieniędzy, osoba ta zagroziła, że ​​udostępni w mediach społecznościowych osobiste filmy i zdjęcia Rii Ricis.

Ria Ricis przyznała, że ​​poczuła się bardzo zagrożona i pokrzywdzona działaniami tej osoby. Ostatecznie Ricis zgłosił rzekome groźby policji Polda Metro Jaya w piątek, 7 czerwca 2024 r. Następnie, 10 czerwca 2024 r. policji udało się zatrzymać osobę, która rzekomo groziła Ria Ricis, a mianowicie mężczyznę o inicjałach AP.

„Tutaj czuję się oczywiście pokrzywdzona i bardzo zagrożona” – powiedziała Ria Ricis w Polda Metro Jaya w poniedziałek, 10 czerwca 2024 r.

Następna strona

„Tutaj czuję się oczywiście pokrzywdzona i bardzo zagrożona” – powiedziała Ria Ricis w Polda Metro Jaya w poniedziałek, 10 czerwca 2024 r.

Następna stronaZrodlo