Simon Cowell mówi, że był naiwny, podpisując kontrakt z One Direction, i żałuje, że nie zachował nazwy.

Cowell założył zespół Brytyjski „X Factor”. w 2010 roku, wybierając pięciu uczestników, którzy pierwotnie wzięli udział w przesłuchaniach jako zespoły solowe, i dając im drugą szansę jako grupie popowej. Członkami zespołu byli Harry Styles, Niall Horan, Liam Payne, Louis Tomlinson i Zayn Malik.

„Jedyne, czego żałuję, to to, że powinienem był zachować to nazwisko” – powiedział Cowell Dziennik dyrektora generalnego podcast. „Powinienem był posiadać to imię”.

The Ameryka ma talent sędzia powiedział, że członkowie zespołu są właścicielami nazwy grupy i ostatecznie decydują, co można z nią zrobić.

„Jeśli jeden z członków zespołu z jakiegokolwiek powodu powie, że nie chce koncertować, może to powstrzymać pozostałych [from] turystyka. Jeśli więc to ja byłbym właścicielem tej nazwy, nie byłoby problemu” – powiedział Cowell. „Czasami potrafię być bardzo naiwny i to właśnie dlatego byłem bardzo, bardzo naiwny. Następnym razem będzie to część umowy. Muszę być właścicielem tego imienia. Nadal mogą zarobić większość pieniędzy, ale muszę mieć nazwisko.

Były Amerykański idol sędzia powiedział, że gdyby nadal był właścicielem tej nazwy, „mógłby stworzyć animację czy cokolwiek innego” i powiedział, że chciałby ją „odkupić” od chłopaków.

Cowella zapytano, czy One Direction kiedykolwiek ponownie się połączy, na co potentat medialny odpowiedział: „Wątpię w to”.

One Direction stało się światowym fenomenem po powstaniu Brytyjski „X Factor”. w 2010 roku. Zespół nie wygrał konkursu talentów i zajął trzecie miejsce w sezonie 7.

W następstwie konkursu rzeczywistości grupa wydała pięć albumów studyjnych. Malik opuścił zespół w 2015 roku, a w następnym roku grupa zrobiła sobie przerwę na czas nieokreślony, aby rozpocząć karierę solową.

Zrodlo