Ryan Reynolds na całym świecie ustawia poprzeczkę dla maminsynków.

Nominowany do Złotego Globu zaskoczył gospodarzy The View, gdy on i jego matka, Tammy Reynolds, dołączyli do publiczności w studiu, aby obejrzeć na żywo nagranie poniedziałkowego odcinka.

„Nigdy nie wiesz, co się tutaj dzieje Widok”, zastanawiała się moderatorka Whoopi Goldberg w spinacz. „Czasami patrzysz w górę i mówisz: «Och, to jest naprawdę świetne». A potem odwracasz wzrok i mówisz: „Och, tu jest Ryan Reynolds!”

Następnie kamera znalazła Reynoldsa i mamę Tammy na widowni, jak zauważył, bycie na widowni „jest znacznie mniej stresujące niż tam”.

„Moja mama jest tutaj z wizytą u wnuków” – wyjaśnił. „A wczoraj powiedziała: «To moje marzenie, żeby tam pojechać» Widok.’ … Po pierwsze, staram się robić to, co ona mówi, bo nie wiesz, do czego jest zdolna. Niewysłowiona przemoc, całe moje życie.

„Nie chciałem smakować grzbietu jej dłoni, więc powiedziałem: «Chodźmy» Widok.’ Zadzwoniłem i powiedziałem, że jestem Blake [Lively’s] mężem” – zażartował Ryan.

The Deadpoola i Wolverine’a gwiazda poślubiła Lively w 2012 roku, rok po wspólnym występie w Zielona Latarniai mają czworo dzieci.

Dodał: „Myślę, że moja mama mogła myśleć, że będzie w programie Widok, Może? Nie jestem pewny.”

Tammy roześmiała się z tego, po czym wyjawiła, że ​​ogląda program „codziennie”, a odcinek był „nagrywany”, za co zasłużono na podziękowania i gromkie brawa. – Zawsze możesz być mile widziana, mamo Reynolds. Ty też” – powiedziała Alyssa Farah Griffin Ryanowi i jego mamie.

Komik Jo Koy również rozpoznał Tammy, gdy ten pojawił się gościnnie w programie. “Znam ją!” wykrzyknął. “Vancouver! Przyszła na mój występ.

Zrodlo