Współwłaściciel Wrexham Rob McElhenney nie stracił nadziei, że zobaczy Garetha Bale’a grającego dla Wrexham, mówiąc, że „oferta jest nadal rozpatrywana”.

Bale, najlepszy strzelec wszechczasów Walii z 41 golami, przeszedł na emeryturę w wieku 33 lat wkrótce po mistrzostwach świata w 2022 roku. Turniej był pierwszym występem Walii na mistrzostwach świata od 64 lat.

W zeszłym roku były napastnik Tottenhamu Hotspur i Realu Madryt wysłał do Wrexham wiadomość z gratulacjami po tym, jak przypieczętowali awans do Football League jako mistrzowie Ligi Narodowej, a McElhenney żartobliwie powiedział: „Nie będę spędzać czterech godzin na przekonywaniu cię, żebyś wycofał się z emerytury. na ostatni magiczny sezon”.

McElhenney oświadczył teraz, że chce zobaczyć Bale’a w koszulce Wrexham przed ich występem w League One w przyszłym sezonie.

„Gareth Bale jest nadal dostępny technicznie! Złożyłem tę prośbę w zeszłym roku i zamierzam tylko powiedzieć Garethowi, że oferta jest nadal rozpatrywana” – powiedział.

„Pozwolimy mu grać w golfa, kiedy tylko będzie chciał. Pod warunkiem, że przyjdzie na treningi, a my zastanowimy się, jak pozyskać go do zespołu.

GŁĘBIEJ

Gareth Bale zawsze był jednym z największych zmieniaczy zasad gry w piłce nożnej

Bale przeszedł na emeryturę jako najczęściej występujący w swoim kraju zawodnik ze 111 występami i najlepszy strzelec wszechczasów z 41 golami. Reprezentował Walię w trzech dużych turniejach, szczególnie inspirując ją do półfinału Mistrzostw Europy 2016.

Podczas swojej kariery klubowej Bale grał w Southampton, Tottenham, Real Madryt i Los Angeles FC, zdobywając pięć tytułów Ligi Mistrzów.

Wrexham zapewniło sobie awans do League One po zajęciu drugiego miejsca w League Two z 88 punktami.

głębiej

GŁĘBIEJ

Wrexham nadal koncentruje się na Premier League, ale jak mogli sobie na to pozwolić?

(Dan Mullan/Getty Images)Zrodlo