Rita Ora pokazała swoją oszałamiającą sylwetkę w klipie zza kulis tworzenia teledysku do jej singla „Ask & You Shall Otrzymaj”.

W poniedziałek 33-letnia piosenkarka na Instagramie podzieliła się wglądem w proces swoich prób, urzekając fanów swoim zaangażowaniem i uderzającą prezencją.

Kontynuacja artykułu poniżej ogłoszenia

Rita Ora prezentuje czystą skórę w swoim nowym teledysku

Na filmie widać Ritę podczas próby w studiu tańca, ubraną w żywy czerwony krótki top i swobodne białe spodnie dresowe. Jej wysportowana sylwetka i swobodne ruchy podkreślają jej zaangażowanie w rzemiosło.

Następnie klip przechodzi do intrygującej sceny z kręcenia teledysku, w której Rita ćwiczy ten sam ruch taneczny, wypełzając z pralki w pralni. Ta dziwaczna i pomysłowa sceneria dodaje wideo zabawnego akcentu, odzwierciedlając twórczą wizję Rity i dynamiczny styl występów.

Kontynuacja artykułu poniżej ogłoszenia

Pokazywanie kilku scen zza kulis

Rita podkręciła temperaturę w zmysłowym filmie, zakładając cielistą braletkę, która eksponowała jej wyrzeźbiony brzuch.

Twórczyni hitu „For You” uzupełniła stylizację dopasowaną bielizną, jeszcze bardziej podkreślając jej nieskazitelną sylwetkę. Włosy ułożone w luźne, opadające kaskadą loki dodawały jej niezwykłej elegancji. Połączenie jej dynamicznej choreografii i uwodzicielskiego stroju sprawiło, że film stał się hipnotyzującym przeżyciem wizualnym, podkreślając niezaprzeczalną pewność siebie i gwiazdorską moc Rity.

Obok klipu brytyjska piękność napisała: „Jak to się zaczęło VS Jak leci. Czuję się w tej nagiej stylizacji! Wiem, że to nie jest typowy strój w stylu „idę do prania”!”

Kontynuacja artykułu poniżej ogłoszenia

Wykonywanie uderzenia za uderzeniem

„Ask & You Shall otrzymać” to najnowsze wydawnictwo Rity, będące kontynuacją sukcesu jej albumu „You & I”, który w 2023 r. znalazł się w pierwszej dziesiątce przebojów.

Nowy singiel w dalszym ciągu opiera się na dynamice jej ostatnich osiągnięć muzycznych, pokazując jej zdolność do ciągłego dostarczania hitów. Spojrzenie zza kulis nie tylko podkreśla poświęcenie i ciężką pracę Rity, ale także pozwala fanom z bliska przyjrzeć się procesowi twórczemu stojącemu za jej urzekającymi teledyskami. Jej zabawny podpis i odważne wybory modowe odzwierciedlają jej żywą osobowość i nieustraszone podejście zarówno do muzyki, jak i stylu.

Kontynuacja artykułu poniżej ogłoszenia

Rita Ora opowiada o „Proś, a otrzymasz”

Mówiąc o piosence, Rita powiedziała: „Piosenka jest pełna optymistycznych, letnich wibracji i opowiada o romantycznym chwytaniu chwili i zanurzaniu się prosto w kontakt z tą wyjątkową osobą”. Podkreśliła beztroską i pełną pasji esencję utworu, czyniąc go idealnym hymnem letniej miłości.

Kontynuacja artykułu poniżej ogłoszenia

„Wspomnienia” na całe życie

Rita podzieliła się również: „Współautorem scenariusza jest niesamowity Raye, co wydaje mi się momentem, w którym zatoczyłem koło, ponieważ mam wiele niesamowitych wspomnień z czasów, gdy byliśmy razem w trasie podczas trasy po Phoenix”.

Ta współpraca nie tylko podkreśla silną więź między obiema artystkami, ale także wnosi poczucie nostalgii i ciągłości w jej muzyczną podróż. Połączenie optymistycznych rytmów i szczerych tekstów sprawia, że ​​„Ask & You Shall otrzymać” to wyjątkowy dodatek do repertuaru Rity, który będzie rezonował zarówno ze starymi, jak i nowymi fanami.

Zrodlo