Kanada wygrywa z Irlandią, a Pakistan ma passę dwóch porażek z rzędu.

Kto by pomyślał na początku Pucharu Świata T20, że mecz Pakistan vs Kanada będzie większy niż mecz Indie vs Pakistan? Ale tutaj stoimy. Nawet niewielka wpadka Babar Azam and Co. oznaczałaby, że po meczu z Irlandią na Florydzie 16 czerwca będą musieli spakować walizki i wrócić do Pakistanu. Nie będą walczyć tylko z Kanadą, ale z oczekiwaniami fanów, PCB i, co najważniejsze, boisko na stadionie krykietowym Nassau.

Skok nieidealny

Ludziom może się wydawać, że ich pałkarze rozpadli się pod presją meczu z Indiami, ale tak naprawdę na tym boisku nawet wygrywanie singli nie było łatwym zadaniem. Rishabh Pant, który był najlepszym strzelcem meczu, miał procent kontroli na poziomie 50. Oznacza to, że z 31 piłek, z którymi się mierzył, przez około 15 nie miał kontroli nad piłką. Wykorzystał przewagę, źle wymierzył piłkę i został wielokrotnie pokonany razy w swojej 42. rundzie.

10Kr

Najlepszy pałkarz Pakistanu tego dnia, Mohammad Rizwan, zakończył mecz ze skutecznością 70 uderzeń. Żaden z ich pałkarzy, z wyjątkiem Rizwana, nie był w stanie przekroczyć bariery 15 runów i to samo dotyczyło Indii, ponieważ żaden z ich pałkarzy , poza Pantem, przekroczył 20. Ale nie był to tylko mecz Indie-Pakistan; miało to miejsce w przypadku wszystkich meczów rozgrywanych na stadionie krykieta w Nassau.


Krykiet pakistański

Zamknięcie luki

W sześciu rozegranych meczach średni wynik w pierwszej rundzie w Nowym Jorku wynosi 108, a meloniki, zwłaszcza gracze temporalni, szaleją. Każda furtka spada już w 15 runach, co oznacza, że ​​każda ze stron traci co najmniej 7 bramek w ciągu rundy. To średnia wyników obu silniejszych drużyn, takich jak Indie i Republika Południowej Afryki, ale „słabsze” drużyny, takie jak Irlandia i Kanada, również radzą sobie dobrze.

Wszystko, co robi trudny ton, polega na zmniejszaniu różnicy między stronami. Bardziej utalentowane zespoły, które lepiej odbijają i grają w kręgle, mają trudności z powodu trudnych warunków w Nassau, podczas gdy słabsze drużyny, które mają więcej dołków, radzą sobie lepiej. Można postawić tezę, że dzięki temu Pakistan zbliżył się do zwycięstwa nad Indiami, a w przeciwnym razie zostałby solidnie pokonany.

To samo dotyczy Kanady, która pokonała Irlandię, która w zeszłym miesiącu zdobyła wiele tytułów w Pucharze Świata T20, a właśnie pokonała Pakistan. Zatem Men in Green będą musieli dać z siebie wszystko w meczu przeciwko Maple Leafers, w przeciwnym razie przegrają 0-3 i odpadną z megaimprezy już po 12 dniach.

Wybór redaktora

Pakistanie, pozbądź się kombinacji otwierającej Babar Azam-Mohammad Rizwan, jeśli chcesz wygrać


Zrodlo