TL;DR: Spakuj się na następną przygodę, korzystając z bagażnika Saris Bones EX na 2 rowery, teraz w sprzedaży za 199,99 USD. Możesz także kupić model z trzema rowerami za jedyne 30 dolarów więcej.


Wybierasz się na wyprawę kempingową lub chcesz wybrać się na jakieś szlaki tego lata? Bagażnik na bagażnik Saris Bones EX umożliwia łatwy transport dwóch rowerów na ulubione szlaki, parki, pola namiotowe i malownicze trasy za jedyne 199,99 USD (reg. 229 USD).

Ten bagażnik rowerowy na bagażnik jest lekki i waży zaledwie 11 funtów, co ułatwia pracę i instalację. Wyjątkowa, łukowata noga pomaga uniknąć kontaktu z wieloma plastikowymi spojlerami spotykanymi we współczesnych sedanach, hatchbackach i SUV-ach. Konstrukcja posiada formowane wtryskowo ramiona i nogi, co oznacza, że ​​powinna być solidna i stabilna, aby służyć przez wiele lat.

Wyprodukowany w USA, ma wysokiej jakości, łatwe w użyciu uchwyty rowerowe i opływowy system pasków ze sprężynową grzechotką. Jest również wykonany z metalu odpornego na rdzę, aby przetrwać dni i noce w żywiołach. Ładowność wynosi 35 funtów na rower, czyli łącznie 70 funtów.

Saris Bones EX 2 sprawia, że ​​transport roweru staje się najprostszą częścią Twojej podróży, dzięki czemu możesz skupić się na czerpaniu przyjemności z jazdy. Dostępny jest również w wersji EX 3, która może pomieścić do trzech rowerów i ma łączną ładowność 105 funtów za jedyne 30 dolarów więcej (model EX3 jest również w sprzedaży za 11% zniżki).

Możliwość mieszania ofert

Podróżuj ze swoimi rowerami dzięki bagażnikowi rowerowemu Saris Bones EX 2, który jest dostępny w cenie 199,99 USD przez ograniczony czas.

Stos społecznościowy ceny mogą ulec zmianie.

Tematy
Samochody Sprzęt fitnessZrodlo