W obliczu osłabienia Shivama Dube Rohit Sharma będzie miał ochotę sprowadzić do Indii Sanju Samsona. Gra w XI meczu Indie – USA.

Prawie gwarantowane miejsce w Super 8 Pucharu Świata T20, India Cricket Team zmierzy się w środę z gospodarzami USA w przedostatnim starciu w grupie A. Choć Rohit Sharma i Rahul Dravid nie wolą łamać zwycięskiej kombinacji, należy przedstawić argumenty za Sanju Samsonem grającym w XI w Indiach. Ponieważ Shivam Dube nie jest w formie, Rohit-Dravid może dać Samsonowi szansę na walkę w Indiach z USA przed etapem Super 8.

Jak dotąd boisko w Nowym Jorku nie odpowiadało pałkarzom. Ale fakt, że Indie przeszły z 89/3 do 119 w meczu przeciwko Pakistanowi, powinno to służyć drużynie jako znak ostrzegawczy. Indie straciły ostatnie 7 bramek na 30. Tylko Rishabh Pant i Axar Patel podjęli walkę. I to musi się zmienić w meczu Indie-USA.

Shivam Dube odpada?

Rezerwowy Hardika Pandyi został powołany do drużyny Pucharu Świata T20 dzięki swojemu wspaniałemu występowi z kijem przeciwko rotacji. Wydaje się jednak, że to już przeszłość. Od czasu powołania do kadry Indii Shivam Dube wpadł w rutynę.

Shivam Dube od powołania do PŚ T20

  • 3: Indie kontra Pakistan
  • 0*: Indie – Irlandia
  • 14 i 2/13: Indie kontra Bangladesz
  • 7: CSK kontra RCB
  • 18: CSK kontra RR
  • 21: CSK kontra GT
  • 0: CSK kontra PBKS
  • 0 i 1/14: CSK kontra PBKS

Jego ograniczona rola gracza wpływowego w Chennai Super Kings również okazała się problemem, ponieważ Shivam Dube miał słabą grę w boisku. Dobrze radził sobie z piłką w meczu z Bangladeszem, ale Rohit Sharma nie powierzył mu jeszcze pełnoetatowej roli w kręgle. To ogranicza jego rolę w zespole do roli wyłącznie pałkarza.

Jednakże, biorąc pod uwagę niewypały pałkarza Shivama Dube, zwłaszcza podczas rotacji, być może nadszedł czas, aby przyjrzeć się dwóm pozostałym opcjom w meczu Indie vs USA z Yashasvim Jaiswalem lub Sanju Samsonem.

Minimalny wiek: 18+
Minimalny depozyt: 500 funtów.

Wymóg zakładów: 40x (depozyt + bonus)
Obowiązują Warunki i Zasady

Sanju Samson kontra Yashasvi Jaiswal?

Indie muszą wzmocnić swoją grę po słabym występie w meczu z Pakistanem. Virat Kohli wciąż ma trudności z przystosowaniem się do warunków, podczas gdy Shivam Dube jest bez formy, podobnie jak Hardik Pandya, pałkarz. To wymaga dodatkowego ciasta, a jedyną ofiarą, jaką mogą złożyć Indie, jest Shivam Dube.

Chociaż Indie rzeczywiście próbowały Sanju Samsona w starciu na rozgrzewkę, nie dał on o sobie dobrego świadectwa, zdobywając zaledwie 1. Nie można zaprzeczyć, że jego forma również spadła po świetnym występie w IPL 2024. Jednak Samson wydaje się być idealnym wyborem, jeśli Virat Kohli ma zachować swoje miejsce na pozycji otwierającego. Samson może zagrać rolę nr 5.

Najnowsze informacje na temat Pucharu Świata T20

Jednak najlepszą opcją byłoby, gdyby Rishabh Pant znajdował się na piątym miejscu, a Yashasvi Jaiswal otwierał rundy z Rohitem Sharmą. Dzięki temu Virat Kohli ponownie zajmie trzecie miejsce. Nie wydaje się to jednak uwzględnione w planach.

Rohit Sharma potwierdził, że inne pozycje odbijania mogą się zmienić, z wyjątkiem pierwszego miejsca. To mogłoby pozbawić szansę Yashasviego Jaiswala.

Jeśli chodzi o kręgle, Rohit Sharma mógłby przyjąć podejście „nie naprawiaj niczego, co nie jest zepsute”. Jednostka przyspieszająca jak dotąd pracowała na wszystkich cylindrach, a Indie będą trzymać się trzech przednich szwaczy.

Przewidywany mecz Indii przeciwko USA

1. Rohit Sharma (W)
2. Virat Kohli
3. Spodnie Rishabh (WK)
4. Suryakumar Yadav
5. Shivam Dube/ Sanju Samson
6. Hardik Pandya
7. Ravindra Jadeja
8. Axara Patel
9.Jasprit Bumrah
10. Arshdeep Singh
11. Mohd Siraj

Wybór redaktora

Pakistanie, pozbądź się kombinacji otwierającej Babar Azam-Mohammad Rizwan, jeśli chcesz wygrać


Zrodlo