Wtorek, 11 czerwca 2024 – 20:24 WIB

Djakarta – Szef Prokuratury Okręgowej w Dżakarcie Południowej (Kajari) Haryoko Ari Prabowo powiedział, że luksusowy samochód Jeep Rubicon Wrangler należący do Mario Dandy Satriyo został sprzedany. Później powiedział, że pieniądze z aukcji luksusowego samochodu Mario Dandy’ego zostaną w całości przekazane ofierze molestowania, czyli Davidowi Ozorze.

Przeczytaj także:

Kilka sekund, kiedy z tego powodu zapaliła się maszyna do napełniania paliwa

„Wszystkie wyniki zostały odliczone od oficjalnych opłat administracyjnych i przekażemy je ofiarom” – powiedziała Haryoko po potwierdzeniu we wtorek 11 czerwca 2024 r.

Dawid Ozora

Zdjęcie:

  • Zrzut ekranu: Instagram

Przeczytaj także:

Zwiększone o 4 osoby, to pojawienie się nowego podejrzanego o pobicie szefa wypożyczalni w Pati

Haryoko powiedział, że luksusowe auto Mario Dandy’ego otrzymało początkowo oferty od trzech osób. Jednak samochód został sprzedany za 725 milionów IDR.

„Jest trzech oferentów. Cena transakcji wynosi 725 milionów IDR” – powiedział Haryoko.

Przeczytaj także:

Przyjrzyj się wartości samochodu Mario Dandy’ego, który został sprzedany na aukcji przez prokuratora

Powiedział, że w tym czasie Jeep Rubicon, którym jechał Mario Dandy, nadal znajdował się w biurze prokuratora w Południowej Dżakarcie. Dzieje się tak dlatego, że Prokuratura Rejonowa wciąż oczekuje na zakończenie procesu administrowania aukcją.

„Dajemy mu szansę, jeśli się nie mylę, musi zapłacić 5 dni na przygotowanie administracji i tak dalej” – powiedział.

Samochód Mario Dandy’ego został sprzedany

Szef prokuratury okręgowej w Dżakarcie Południowej (Kajari) Haryoko Ari Prabowo powiedział, że luksusowy samochód Jeep Rubicon Wrangler należący do Mario Dandy Satriyo został sprzedany. Tak naprawdę wartość sprzedaży jest fantastyczna, odległa w porównaniu z ceną aukcyjną obniżoną przez prokuraturę.

„Sprzedał (sprzedał) 725 mln IDR” – stwierdziła Haryoko Ari Prabowo po potwierdzeniu we wtorek 11 czerwca 2024 r.

Nie wyjaśnił szczegółowo zachowania luksusowego samochodu Mario Dandy’ego. Haryoko powiedział, że luksusowy samochód został sprzedany we wtorek po południu.

„Dziś po południu musieliśmy tylko dokończyć prace administracyjne” – powiedział Haryoko.

Wcześniej Prokuratura Okręgowa w Dżakarcie Południowej (Kejari) obniżyła cenę aukcji luksusowego samochodu Jeep Rubicon Wrangler, należącego do skazanego mordercy Davida Ozory, Mario Dandy’ego. Teraz Jeep Rubicon został wystawiony na aukcji za 600 milionów IDR.

„Próbujemy uzyskać najlepszy limit 600 milionów IDR dziennie. (Aukcja) od 4 czerwca do 11 czerwca, potem poczekamy do 11 czerwca, otworzymy z limitem 600 milionów IDR dziennie” – powiedział szef południowej Dżakarty Prokuratura Haryoko Ari Prabowo do reporterów we wtorek, 4 czerwca 2024 r.

Haryoko powiedział, że aukcja samochodów Jeep Rubicon była trzecią aukcją przeprowadzoną przez prokuraturę w Południowej Dżakarcie. Jak dotąd Haryoko powiedział, że nikt nie złożył oferty na samochód.

„Po trzecie (aukcja). To nie tak, że się nie sprzedało, nikt jeszcze nie jest zainteresowany. Jeszcze nie (nikt licytował), nigdy nie mówiłem, że się nie sprzedało, nikt nie jest jeszcze zainteresowany” – wyjaśnił.

Dla Twojej informacji, tym samochodem Mario Dandy użył, kiedy 20 lutego 2023 r. napadł na Davida Ozorę. Ostatecznie Mario został uznany za podejrzanego, a samochód również został skonfiskowany.

Następna strona

Samochód Mario Dandy’ego został sprzedany

Następna stronaZrodlo