Oczekuje się, że Google Pixel Watch 3 zadebiutuje jeszcze w tym roku jako następca Pixel Watch 2, który został wprowadzony na rynek w październiku 2023 roku. Wcześniej przepowiadano, że rzekomy smartwatch będzie dostępny w dwóch rozmiarach i będzie pozbawiony przycisków. Pixel Watch i Watch 2 zostały wprowadzone na rynek tylko w jednej obudowie i rozmiarze wyświetlacza. W nowym raporcie wyciekły rendery projektowe Pixel Watch 3 wskazujące na jego wymiary. Wyciek sugeruje również szczegóły baterii nadchodzącego smartwatcha Google.

Projekt Google Pixel Watch 3 (oczekiwany)

Według renderów, które wyciekły, Google Pixel Watch 3 będzie prawdopodobnie wyposażony w okrągły wyświetlacz z grubymi ramkami, podobny do poprzedniego Pixel Watch 2. raportwe współpracy z typerem Onleaks, również udostępnił film 360 stopni.

Wyciekły rendery projektu Google Pixel Watch 3
Źródło zdjęcia: 91Mobiles/Onleaks

Rzekomy Google Pixel Watch 3 ma obrotową koronkę z boku i został przechylony tak, aby mieć 1,2-calowy wyświetlacz. Wyciekły render projektu smartwatcha można zobaczyć z systemem WearOS. Tył zegarka wygląda podobnie do Pixel Watch 2 i zawiera szereg czujników do śledzenia stanu zdrowia. W zeszłym roku w Pixel Watch 2 wprowadzono większy i dokładniejszy zestaw czujników śledzących stan zdrowia.

Funkcje Google Pixel Watch 3 (oczekiwane)

Z raportu wynika, że ​​Google Pixel Watch 3 będzie miał wymiary 40,79 x 40,73 x 14 mm. Jest nieco grubszy niż Pixel Watch 2, który ma wymiary 41 x 41 x 12,3 mm.

Ten wzrost grubości może oznaczać, że smartwatch Google nowej generacji będzie miał nieco większą baterię. Zawierały wykazy witryn DEKRA i Safety Korea zasugerował że Pixel Watch 3 może pomieścić baterię 307 mAh, nieco większą niż ogniwo 304 mAh w Pixel Watch 2.

Oprócz zwykłego modelu 41 mm, Pixel Watch 3 będzie również dostępny w obudowie o średnicy 45 mm. Smartwatch może być również dostępny w wersji bezprzyciskowej i wyposażony w czujniki gestów, dzięki którym użytkownicy będą mogli dotykać, długo naciskać, ściskać i przesuwać, aby uzyskać dostęp do różnych funkcji. Zegarki Pixel Watch i Watch 2 były wyposażone w drugi przycisk poza obrotową koronką. Według plotek może go nie być w nadchodzącym zegarku. Sugerujemy jednak, aby traktować wszystko z przymrużeniem oka, dopóki Google oficjalnie nie ogłosi Pixel Watch 3.


(Zastrzeżenie: New Delhi Television jest spółką zależną AMG Media Networks Limited, spółki należącej do grupy Adani.)

Linki partnerskie mogą być generowane automatycznie – szczegółowe informacje można znaleźć w naszym oświadczeniu dotyczącym etyki.

Zrodlo