W najbliższy czwartek, 29 czerwca, o godz Bractwo Nadziei zadzwonił do A Niezwykły ratusz przedstawić nowy projekt przejścia Jezus Mocy. Aby móc przystąpić do jej realizacji, konieczne jest unieważnienie dotychczasowej umowypodobny przyjęty w 2019 r., w którym projekt Ignacio Fernández Aragón. Propozycja, która zostanie przedstawiona braciom, jest następująca: „Zaprezentowanie nowego projektu przejścia dla Nuestro Padre Jesús del Gran Poder, jego zatwierdzenie i uchylenie, jeśli ma to zastosowanie, porozumienia przyjętego na posiedzeniu rady generalnej w dniu 25 czerwca 2019 r.„. Spotkanie odbędzie się Centrum Agorysiedziba Ffederacja bractw. Biorąc pod uwagę wagę tej decyzji, spodziewany jest duży napływ braci.

Nowy projekt został zaprojektowany przez mieszkańca Kadyksu Dawid Medinaktóry uważa się za ucznia Guzmana Bejarano i który może być również odpowiedzialny za wykonanie projektu z drewna. Artysta ten stworzył kilka prac m.in Jerez de la Fronteraw tym etapy Cisza lub to Góra Kalwaria. Pracował także dla Salamankagdzie był autorem fragmentu Pasja oAvilamiasto, w którym jest odpowiedzialny za Esperanza.

W tym momencie, Jezus Wielkiej Mocy procesje na srebrnym metalowym stopniu wykonanym w warsztatach im Wdowa po Villarrealuktóry powstał w latach 1980-1983.Zrodlo