Seria Vivo Y200 5G zostanie wkrótce zaprezentowana w Chinach. Firma potwierdziła datę premiery i ujawniła design jednego z modeli – Vivo Y200 GT 5G. Mówi się, że jest to rebrandowany iQoo Z9, który zaprezentowano w Chinach w kwietniu tego roku. Drugim oczekiwanym modelem, który ma zostać wprowadzony na rynek, jest Vivo Y200t, ale nie został on jeszcze oficjalnie ogłoszony. Oczekuje się, że nadchodzące telefony dołączą do modelu Vivo Y200i, który również został wprowadzony na rynek w Chinach na początku tego roku w kwietniu.

W Weibo postVivo potwierdziło, że premiera Vivo Y200 GT 5G w Chinach odbędzie się 20 maja o godzinie 14:30 czasu lokalnego (12:00 czasu wschodniego). Oficjalny mikrostrona drażnił się z zaprezentowaniem tego dnia serii Vivo Y200 5G. Ogłoszono również, że otwarte są rezerwacje na Vivo Y200 GT 5G. Firma nie ujawniła jednak jeszcze nazw żadnych innych modeli, które zostaną wprowadzone. Vivo Y200t to zrobi podobno być jednym z telefonów w ofercie.

Oficjalny post dotyczący nadchodzącej premiery ujawnił również projekt Vivo Y200 GT 5G. Tylny panel wydaje się być identyczny z tym z iQoo Z9, a na tylnej stronie można przeczytać, że oczekiwany telefon ma być przemodelowaną wersją modelu iQoo. 50-megapikselowy podwójny aparat tylny mieści się w lekko uniesionym, kwadratowym module z zaokrąglonymi krawędziami. Eliptyczna lampa błyskowa LED jest umieszczona pionowo obok wyspy aparatu.

Jeśli Vivo Y200 GT 5G jest rebadowaną wersją iQoo Z9, oczekuje się, że otrzyma procesor Snapdragon 7 Gen 3 SoC, baterię 6000 mAh z szybkim ładowaniem 80 W, 50-megapikselowy główny tylny czujnik Sony LYT-600 wraz z 2 -megapikselowy czujnik głębi i 16-megapikselowy aparat do selfie. Oczekuje się również, że będzie wyposażony w 6,78-calowy wyświetlacz AMOLED Full HD+ 144 Hz i będzie dostarczany z systemem OriginOS 4 opartym na systemie Android 14.

Z drugiej strony, oczekuje się, że Vivo Y200t będzie rebrandingiem iQoo Z9x. Może być wyposażony w 6,72-calowy ekran Full HD+ LCD o częstotliwości 120 Hz, procesor Snapdragon 6 Gen 1 SoC, akumulator o pojemności 6000 mAh z obsługą szybkiego ładowania o mocy 44 W, podwójny aparat tylny o rozdzielczości 50 megapikseli ze wsparciem sztucznej inteligencji i 8-megapikselowy aparat przedni czujnik.


Czy iQoo Neo 7 Pro to najlepszy smartfon, jaki można kupić za mniej niż 500 rupii? 40 000 w Indiach? O niedawno wprowadzonym na rynek telefonie firmy i jego ofercie rozmawiamy w najnowszym odcinku podcastu Orbital Gadgets 360. Orbital jest dostępny na Spotify, Gaana, JioSaavn, Podcasty Google, Podcasty Apple, Muzyka Amazona i gdziekolwiek znajdziesz swoje podcasty.
Linki partnerskie mogą być generowane automatycznie – szczegółowe informacje można znaleźć w naszym oświadczeniu dotyczącym etyki.

Zrodlo