Kto spośród 22 graczy okaże się wyróżniającym się wykonawcą? Czy Pakistan może wrócić na zwycięską drogę, czy Kanada doda soli do ran Ludzi w zieleni?

Prognoza meczu PAK vs CAN: Czy Pakistan może nabrać rozpędu i zakończyć ciągłe koszmary w Pucharze Świata T20? Czy ich „Qudrat ka Nizam” może zadziałać tak, jak w poprzedniej edycji? Ich odkupienie może rozpocząć się już dziś wieczorem (11 czerwca) w meczu z Kanadą! Ten mecz w Grupie A ma ogromne znaczenie dla Men in Green, którzy potrzebują zwycięstwa, aby utrzymać się w rywalizacji w następnej rundzie. Podczas gdy Pakistan wkroczy tyłem do ściany, Kanada po zwycięstwie nad Irlandią będzie pełna pewności siebie. Zagłębmy się w przewidywania dotyczące tego intrygującego starcia.

Pakistan vs Kanada – kto wygra?

Na papierze Pakistan jest wyraźnym faworytem. Mogą pochwalić się znacznie silniejszym zespołem z gwiazdami w postaci Babar Azam, Mohammad Rizwan i Shadab Khan. Po rozegraniu już jednego meczu w Nowym Jorku Pakistańczycy z pewnością będą musieli się z tym liczyć. Sfrustrowali Indie, ograniczając ich do 119 osób, i będą chcieli powtórzyć swój bohaterski występ w kręgle.

Kanady nie należy jednak lekceważyć. Wykazali się stanowczością i determinacją w zwycięstwie nad Irlandią, a ich atak w kręgle, prowadzony przez doświadczonych zawodników Dillona Heyligera i Junaida Siddiqui, może być nieliczny.

Prognoza meczu: Chociaż Pakistan jest bardzo faworyzowany, nie może sobie pozwolić na samozadowolenie. Jeśli zagrają na miarę swojego potencjału, powinni zapewnić sobie przekonujące zwycięstwo.


Więcej o PAK-u

Rzuć prognozę

Przewidywanie rzutu jest kwestią przypadku. Boisko hrabstwa Nassau mogłoby pomóc drużynom goniącym w dalszej części rundy pierwszego meczu. Jednak tendencja w ostatnich trzech meczach była taka, że ​​gonienie było niezwykle trudne. Dlatego drużyny wygrywające losowanie chciałyby odbijać jako pierwsze. Kanada jeszcze nie wygrała losowania w tym turnieju, czy przepisy przeciętności pozwolą jej postawić Pakistan na pierwszym miejscu.

Kto zdobędzie najwięcej runów w meczu PAK vs CAN?

Skład pakistańskiej drużyny pałkarskiej był w rozsypce w starciu z Indiami. Chociaż tacy zawodnicy jak Babar Azam, Mohammad Rizwan i Fakhar Zaman są w stanie strzelać dobre serie, muszą opracować ustalony plan. Kanada natomiast zda się na Nicholasa Kirtona, który w poprzednim meczu zaimponował fenomenalnymi 49 runami.

Kapitan Pakistanu, po wielu atakach w dwóch ostatnich meczach Babara Azama byłby zdeterminowany, aby coś udowodnić. Jeśli uda mu się wynegocjować wczesny okres, w którym piłka się kołysze i łączy, współczesny mistrz może wykoleić kanadyjski atak w kręgle.

Kto zdobędzie najwięcej bramek w meczu PAK vs CAN?

Obie drużyny mają potężne ataki w kręgle. Pakistański duet Shaheen Afridi, Mohammad Amir i Naseem Shah będzie chciał wykorzystać każdą słabość kanadyjskiego składu odbijającego. Nawet Haris Rauf strzelił wyjątkowo w meczu przeciwko Indiom. Kanada z kolei będzie uzależniona od Kaleema Sany i Jeremy’ego Gordona.

Na soczystym torze dla Pacers, Naseem Shah powinien być idealnym kandydatem do siania spustoszenia w meczu z Kanadą. Fenomenalnie strzelił w meczu przeciwko Rohitowi Sharmie and Co. i we wtorek ponownie znalazł się wśród bramek.

Spotkanie Pakistanu z Kanadą może być ekscytującą bitwą. Podczas gdy Pakistan jest zdecydowanym faworytem, ​​Kanada może sprawić niespodziankę. Zwycięży zespół, który lepiej poradzi sobie z presją i wykorzysta swoje umiejętności na trudnej nawierzchni w Nassau.

Wybór redaktora

Pakistanie, pozbądź się kombinacji otwierającej Babar Azam-Mohammad Rizwan, jeśli chcesz wygrać


Zrodlo