TL;DR: Microsoft Visual Studio Professional 2022 dla Windows kosztuje zaledwie 39,97 USD (reg. 499 USD) do 10 czerwca z okazji Dnia Ojca.


Życie może być bardzo zajęte. A jeśli jeszcze nie kupiłaś swojemu staruszkowi prezentu na jego wielki dzień, nie bądź dla siebie zbyt surowy. Na szczęście w Internecie można znaleźć wiele przemyślanych prezentów, które nie wymagają wysyłki. Jeśli chcesz podarować swojemu tacie znającemu się na technologii prezent, który zwiększy jego umiejętności kodowania, w tym pomoże Microsoft Visual Studio Professional. Dożywotnia licencja jest obecnie w sprzedaży za 39,97 USD i można uzyskać do niej dostęp niemal natychmiast po zakupie. Uczciwe ostrzeżenie: oferta kończy się 10 czerwca.

Niezależnie od tego, czy Twój ojciec jest zawodowym programistą, który pracuje, czy też kimś, kto po prostu uwielbia majstrować przy wszelkich sprawach związanych z technologią, może to być dla niego zabawny prezent. To zintegrowane środowisko programistyczne, będące wielonarzędziową przestrzenią dla programistów.

W dynamicznym świecie kodowania zamiast oddzielnego narzędzia do pisania kodu, drugiego do testowania i drugiego do debugowania, IDE łączy wszystkie te środowiska w jeden program. Zapewnia programistom bardziej usprawniony sposób wykonywania swoich zadań.

To w pełni funkcjonalne środowisko umożliwia programistom tworzenie aplikacji wieloplatformowych przy użyciu platformy .NET MAUI i tworzenie responsywnych interfejsów sieci Web w języku C# za pomocą Blazor. Możesz także między innymi pisać, debugować i testować aplikacje .NET i C++ w systemie Linux.

Program Visual Studio zawiera także technologię IntelliCode, która oferuje oparte na kontekście sugestie dotyczące uzupełniania wierszy kodu lub nawet całych funkcji, rozpoznawanie wzorców kodu i więcej narzędzi zapewniających niezwykle wydajne kodowanie.

Dostępna jest również funkcja o nazwie CodeLens, która umożliwia wgląd w kod i ujawnia ważne informacje, takie jak testy, autorzy, wszelkie wprowadzone zmiany i nie tylko. Tego typu przegląd może pomóc w podejmowaniu bardziej świadomych decyzji.

Podaruj swojemu tacie-technowi prezent, który do niego przemówi, nawet jeśli zdarzy się, że zostanie zakupiony w ostatniej chwili.

Możliwość mieszania ofert

Dożywotni dostęp do programu Microsoft Visual Studio Professional 2022 dla systemu Windows kosztuje zaledwie 39,97 USD do 10 czerwca, godz. 23:59 czasu PT, w Dzień Ojca. Twoja licencja obejmuje jedno urządzenie i nigdy nie będziesz musiał się martwić o automatyczne odnowienie lub wygaśnięcie.

Stos społecznościowy ceny mogą ulec zmianie.Zrodlo