TL;DR: Z okazji Dnia Ojca do 10 czerwca dożywotnia licencja pakietu Microsoft Office 2019 dla komputerów Mac jest w sprzedaży w cenie 29,97 USD (reg. 229 USD).


Już prawie Dzień Ojca — dzień, w którym pozwalamy, aby nasza miłość i przywiązanie do ojców w naszym życiu świeciło jaśniej. Oznacza to, że jeśli jeszcze czegoś mu nie kupiłeś, kończy ci się czas. Jednak niektóre oferty z okazji Dnia Ojca umożliwiają okazanie miłości prezentami, które w ogóle nie wymagają wysyłki. Ta oferta pakietu Microsoft Office Home & Business 2019 dla komputerów Mac jest jedną z nich i jest dostępna w cenie 29,97 USD (reg. 229 USD) do 10 czerwca.

Jeśli Twój tata używa komputera Mac do pracy lub do celów osobistych, rozważ podarowanie mu prezentu w postaci zwiększonej produktywności. Mimo że jest to nieco starsza wersja pakietu Office (najnowsza wersja to edycja 2021), nadal oferuje niezawodne funkcje i popularne aplikacje.

Pakiet Office 2019 dla komputerów Mac zawiera podstawowe aplikacje, takie jak Word, Excel, PowerPoint i Outlook. Narzędzia te zostały zaprojektowane z myślą o zaspokojeniu różnych potrzeb, niezależnie od tego, czy tata pisze ważne dokumenty, zarządza finansami zawodowymi lub domowymi, tworzy prezentacje, czy organizuje swoją pocztę e-mail i kalendarz.

Zawiera także inne ulubione aplikacje, w tym OneNote, umożliwiające usprawnienie sporządzania notatek w jednym centralnym miejscu. Jest również dostarczany z Teams Classic 2019.

Jedną z najlepszych zalet MS Office 2019 jest to, że jest to jednorazowy zakup. Za 29,97 USD otrzymujesz dożywotni dostęp do pakietu bez konieczności wnoszenia stałych opłat subskrypcyjnych, tak jak w przypadku Microsoft 365. Licencja obejmuje jedno urządzenie Mac i obowiązuje tak długo, jak Twoje urządzenie.

Podaruj przemyślany i praktyczny prezent każdemu tacie, którego kochasz, na Dzień Ojca w cenie, która Cię nie stresuje.

Możliwość mieszania ofert

Pakiet Microsoft Office Home & Business 2019 dla komputerów Mac będzie dostępny w cenie 29,97 USD (229 USD) do 23:59 czasu pacyficznego 10 czerwca.

Stos społecznościowy ceny mogą ulec zmianie.Zrodlo