Nicole Scherzinger w zeszłym tygodniu zachwyciła fanów swoim poczuciem humoru, a jednocześnie zachwyciła swoją sylwetką. Rozjaśnia dzień swoim fanom Instagrama, 45-letnia piosenkarka pokazała swoje rewelacyjne ciało w kostiumie kąpielowym, opalając się przy basenie, i wygląda na to, że narzeczony Thom Evans wykonywał wspomniane w podpisie „ciężkie podnoszenie”. Obnosząc się ze swoimi krągłościami w skąpym kostiumie kąpielowym, gdy w przyspieszonym materiale pokazano Thoma dźwigającego się na leżakach na tarasie, Nicole wysłała sygnał „nie przejmuję się tym”, chociaż jej post był najwyraźniej wielkim żartem. Zamaskowany piosenkarz utknęła nawet w twarzy popularnej gwiazdy, wybierając utwór „Espresso” piosenkarki Sabriny Carpenter do swojego postu.

Kontynuacja artykułu poniżej ogłoszenia

Nicole Scherzinger przypomina narzeczonemu, kto jest szefem

Przewiń, aby zobaczyć wideo. Leżąc na boku, podkreślając krągłe biodra i niewiarygodnie umięśnione nogi, Nicole przypomniała fanom o swoim skwierczącym ciele, gdy założyła obcisły czarny kostium kąpielowy ze stringami.

Z głębokim dekoltem i efektem push-up kostium kąpielowy Nicole zdziałał cuda z jej dekoltem, a sznurkowate paski u dołu kontrastowały z eleganckimi materiałami, które podkreślały jej wąską talię.

Kontynuacja artykułu poniżej ogłoszenia

Zobacz więcej zdjęć poniżej!

Leżąc boso i w jednej chwili przewracając się na plecy, Nicole uzupełniła opaleniznę, rozczesując ciemne włosy, ale chodziło o coś więcej niż tylko opalanie. Sportowca Toma, który chodził bez koszulki, w kąpielówkach, widziano po drugiej stronie basenu, jak ciągnął leżaki. „Robię zdjęcia przy basenie, podczas gdy @te11 zajmuje się ciężkimi sprawami” – napisała Nicole Scherzinger, oznaczając IG szkockiego gracza rugby Thoma.

„Wyobraźcie sobie, że wyglądacie jak ona” – sapnęła jedna z fanek. „Ciało i wszystko z pewnością osiąga cele Nicole dotyczące ciała” – napisała inna. To powiedziawszy, było trochę cienia. Jeden z użytkowników zyskał polubienia za odpowiedź: „Bardzo ją kocham, ale… te wszystkie zastrzyki i tandetne zdjęcia… nie jestem nimi specjalnie zachwycony”.

Kontynuacja artykułu poniżej ogłoszenia

Ciało w bikini samo się nie zbudowało

Uciekając przed zimą na słoneczny wypoczynek w lutym, Nicole po raz kolejny przypomniała fanom o swoim zabójczym ciele, opalając się przy basenie, tym razem ciesząc się basenem bez krawędzi z widokiem na ocean. Oczy znów skierowały się na jej ostre kształty w bikini, a te mięśnie same się nie zbudowały!

„Myślę, że ważne jest, aby znaleźć kilka różnych zajęć lub ćwiczeń, które sprawią ci przyjemność, niezależnie od tego, czy będzie to pływanie, czy bieganie” – powiedziała mieszkanka Hawajów Daily Mail z Australii. „Najlepsze rezultaty daje mi mieszanie wszystkiego. Rozciąganie i nawadnianie są również bardzo ważne w osiąganiu postępów w osiąganiu celów fitness”.

Kontynuacja artykułu poniżej ogłoszenia

Pochodzi z apetytem!

Nicole, która wyzdrowiała z bulimii, objadała się nawet tym, co ląduje na jej talerzu. „Moje ulubione śniadanie to jajka w koszulce z grzanką z awokado i wędzonym łososiem” – kontynuowała, dodając: „W porze lunchu zazwyczaj zjadam coś małego i zdrowego, a potem zazwyczaj jem poza domem wieczorami”. Dysponując majątkiem wynoszącym 14 milionów dolarów Nicole Scherzinger prawdopodobnie może sobie pozwolić na przygotowywanie tych kolacji z gwiazdką Michelin!Zrodlo