Jeśli zastanawiasz się nad modernizacją swojego obecnego urządzenia, Apple z pewnością ma opcje warte rozważenia. Chipy Apple M3 zasilają jedne z najlepszych obecnie laptopów. Najnowszy krzem Apple bije także w sercu najlepszych komputerów stacjonarnych, jakie Apple kiedykolwiek wyprodukował. Najnowsze 14- i 16-calowe MacBooki Pro, a także komputer stacjonarny iMac, oferują mnóstwo korzyści i ulepszeń z najnowszych chipów Apple, a także oferują dużą prędkość. Ulepszenia te zmieniły najpopularniejszy komputer Apple, czyniąc z MacBooka Air M3 najlepszego, jak dotąd, cienkiego i lekkiego laptopa firmy. Ale przy tak dużej prędkości i niesamowitej żywotności baterii koszty są dość wysokie. Możesz jednak walczyć z tymi najwyższymi cenami, korzystając z jednej z tych ofert..

Patrz na to: Apple aktualizuje 13- i 15-calowe MacBooki Air z chipami M3

Dwa lata po ostatniej aktualizacji swojego eleganckiego, 24-calowego komputera stacjonarnego iMac typu „wszystko w jednym” Apple, nowy model jest wyposażony w podstawowy chip M3. Dostępny jest także zmodernizowany MacBook Pro 14 i 16 cali dla każdego, kto lubi zabierać swojego Maca w podróż. Mniejszy Model 14-calowy może być wyposażony w standardowy procesor M3, ulepszony M3 Pro lub wysokiej klasy procesor M3 Max, podczas gdy większy 16-calowy profesjonalny jest dostępny tylko z M3 Pro lub Max.

Szukasz czegoś jeszcze cieńszego i lżejszego? Aktualizowane są teraz także ceny 13- i 15-calowych modeli MacBooka Air począwszy od 1099 dolarów za maszynę, którą możesz zabrać ze sobą wszędzie, nie martwiąc się o ładowarkę i czy poradzi sobie z wymaganiami codziennej pracy.

Procesory Apple M3, M3 Pro i M3 Max na czarnym tle. Procesory Apple M3, M3 Pro i M3 Max na czarnym tle.

Jabłko

MacBooka Pro M3

Ceny 14-calowego MacBooka Pro M3 zaczynają się od 1599 dolarów, a 16-calowego MacBooka Pro od 2499 dolarów. Obydwa modele są wyposażone w oszałamiający wyświetlacz Liquid Retina XDR oraz wbudowany port HDMI i czytnik kart SD, co czyni je wszechstronnymi urządzeniami dla twórców i profesjonalistów. Są dostępne bezpośrednio w Apple, a także w Amazon, Best Buy i B&H Photo. Na początku będzie trudno o oferty.

Warto zauważyć, że Apple ma program wymiany, dzięki któremu możesz obniżyć cenę początkową nowego komputera Mac o setki w zamian za stary komputer, a Ty otrzymasz zwrot gotówki w wysokości 3%, gdy dokonasz zakupu przy użyciu karty Apple. W przypadku tak dużych zakupów jest to przyzwoita część reszty.

Apple/CNET

Jeśli chcesz kupić nowego 14-calowego MacBooka Pro M3, B&H to miejsce, którego ceny zaczynają się już od 1399 USD za model podstawowy, co oznacza oszczędność 200 USD. Uaktualnij dysk SSD do 1 TB, a zapłacisz 1649 USD, czyli o 150 USD mniej od normalnej ceny.

Apple/CNET

Ceny 16-calowego MacBooka Pro M3 zwykle zaczynają się od 2499 dolarów. W przeciwieństwie do modelu 14-calowego, podstawowa konfiguracja obejmuje ulepszony układ M3 Pro, 512 GB pamięci i niesamowite 18 GB pamięci RAM. Ceny zaczynają się od 3249 dolarów, jeśli chcesz mieć wysokiej klasy procesor M3 Max.

Możesz kupić podstawowy model 512 GB w kolorze kosmicznej czerni lub srebra za 2199 USD w Amazon i na szczęście nie musisz wpisywać żadnych kodów ani wycinać żadnych kuponów, aby uzyskać tę cenę.

MacBooka Air M3

Najnowsza odsłona cienkich i lekkich laptopów Apple, MacBook Air M3 jest dostępny w dwóch rozmiarach wyświetlaczy i konfiguracjach zaczynających się od 8 GB pamięci RAM i 256 GB pamięci. Obie są idealnymi towarzyszami do zabrania na uczelnię lub po prostu ciągnięcia między spotkaniami, a dzięki wspaniałym kolorom do wyboru, prawdopodobnie znajdziesz taki, który będzie pasował również do Twojego stylu.

Apple/CNET

Najnowszy MacBook Air jest standardowo wyposażony w chip M3, 8 GB pamięci RAM i 256 GB pamięci i jest dostępny w kilku różnych rozmiarach wyświetlaczy. Ceny 13-calowego modelu zaczynają się od 1099 dolarów, a obecnie można je nabyć w ramach wcześniejszej zniżki za jedyne 989 dolarów.

Apple/CNET

Nowy 15-calowy MacBook Air M3 jest już dostępny i możesz go kupić z niewielką oszczędnością 49 USD, jeśli złożysz zamówienie w Amazon już dziś.

24-calowy iMac M3

Ostatnia aktualizacja komputera stacjonarnego iMac typu „wszystko w jednym” firmy Apple miała miejsce w 2021 r., więc nowy model M3 to całkiem poważne ulepszenie. Jest dostępny tylko z podstawowym chipem M3, ale ma oszałamiający 24-calowy wyświetlacz Retina 4,5 tys. Wszystkie konfiguracje są dostarczane z bezprzewodową klawiaturą Magic Keyboard i Magic Mouse, dzięki czemu masz wszystko, czego potrzebujesz, aby od razu rozpocząć konfigurację.

Podobnie jak nowe laptopy M3 MacBook Pro, ten komputer stacjonarny jest dostępny w sklepach Apple, Amazon, Best Buy i B&H Photo. Apple oferuje również zniżki z kwalifikującą się wymianą, a Ty otrzymasz zwrot gotówki w wysokości 3%, gdy dokonasz zakupu przy użyciu karty Apple Card.

Jabłko

Ceny tego wszechstronnego komputera stacjonarnego zwykle zaczynają się od 1299 dolarów za podstawową konfigurację, która obejmuje ośmiordzeniowy procesor graficzny, 8 GB pamięci RAM i dysk SSD o pojemności 256 GB. Możesz uaktualnić do 10-rdzeniowego procesora graficznego za 1499 USD i podwoić pamięć masową za 1699 USD.

W tej chwili Amazon będzie sprzedawać podstawową konfigurację ze zniżką w wysokości 100 USD, obniżając cenę do zaledwie 1199 USD. Cena ta dotyczy jednak tylko niektórych kolorów.

To najnowsze i najlepsze komputery Mac w ofercie Apple, ale z pewnością zobaczymy większe zniżki na starsze modele. Sprawdź nasze zestawienie najlepszych ofert MacBooków, aby uzyskać poważne oszczędności na laptopach Apple.Zrodlo