Samochody marzeń Downeya o Maxie i Christianie Cooperach z National Geographic Nadzwyczajny Birder z Christianem Cooperem znaleźli się wśród zwycięzców sobotniej 51. edycji Daytime Creative Arts & Lifestyle Emmys.

Ceremonia wręczenia nagród Creative Arts, która odbyła się dzień po rozdaniu nagród Daytime Emmy w hotelu Westin Bonaventure w centrum miasta, honoruje dramaty prawnicze/sądowe, programy podróżnicze/przygodowe oraz widowiska artystyczne i kulturalne, a także specjalistów od oświetlenia i reżyserii technicznej oraz klientów, operatorów i stylistów fryzur.

Pełną listę zwycięzców w kategorii Creative Arts znajdziesz poniżej.

PROGRAM PRAWNY/SALY SĄDOWEJ

Judyta Sprawiedliwość (Amazon Freevee)

Producenci wykonawczy
Randy Douthit i Scott Koondel

Współproducent wykonawczy
Amy Freisleben

Producent nadzorujący
Wiktoria Jenest

Producent liniowy
Yusuf Henry

Starsi producenci
Matta Pomfreta i Marisy Van Den Borre

Producent koordynujący
Jeffa Kueppersa

Producenci segmentowi
Jave Galt-Miller, Luci Kwak, Melanie Manooki, Milena Rhodes, Alan Stein

Producent współnadzorujący
Cybil Jordan-Malachi

Gospodarz
Sędzia Judy Sheindlin

Współgospodarze
Whitney Kumar, Kevin Rasco i Sarah Rose

PROGRAM PODRÓŻY, PRZYGODY I PRZYRODY

Zwierzęta z bliska z Bertiem Gregorym (National Geographic)

Producenci wykonawczy
Drew Jones, Anwar Mamon

Starszy producent
Jennie Hammond

Producent serialu
Jamesa Brickella

Producent
Willa Westa

Współproducent
Bertiego Gregory’ego

Producent liniowy
Ashley Lorenzo-Feldman

PROGRAM INSTRUKCYJNY/POMOCNIKÓW

Zhakuj mój dom (Netflix)

Producenci wykonawczy
Rossa Breitenbacha, Nicole Elliott, Ming Lee Howella i Christiana Sarabii

Współproducenci wykonawczy
Anne Hill, Cody Shelton

Producent nadzorujący
John lewis

Producent liniowy
Jeffa Westa

PROGRAM STYLU ŻYCIA

Samochody marzeń Downeya (Maks.)

Producenci wykonawczy
Emily Barclay Ford, Susan Downey, Robert Downey Jr., Dave Larzelere, Todd Lubin, Chris Mazzilli, Jay Peterson, Kyle Wheeler, Benjamin Wood

Współproducenci wykonawczy
Leah Culton Gonzalez, Zach Messner, Trevor Neuhoff

Producent koordynujący
Paola Espinosa

Nadzór nad producentem opowieści
Louisa Waxmana

Producent
Kyle’a Bedella

Producenci opowieści
Steph Baca i Alexis Freitag

Producenci linii
Chrisa Hansena i Samanthę Nestor

Producent konsultingowy
Kirsten Korosec

PROGRAM SZTUKI I KULTURY POPULARNEJ

Oprah i „Kolor fioletu” Podróż (maks.)

Producenci wykonawczy
Tara Montgomery, Brian Piotrowicz, Oprah Winfrey

Współproducent wykonawczy
Brada Pavone’a

Nadzór nad producentami
Colleen Dunnegan

Producenci
Fatima Elswify, Kareka Green

PROGRAM EDUKACYJNO-INFORMACYJNY

Wyrównanie Lincolna (PBS)

Producent wykonawczy
Arden Teresa Lewis

Producenci
Rita Cofield, Tinks Lovelace i Kimberly Woods

SPECJALNA DZIENNA

Poszukiwanie Kultury: Ukraina (PBS)

Producent wykonawczy
Iana Granta

Starszy producent
Iana Levasseura

Producent kreatywny
Nata Żyżczenko

Doradzanie producentom
Trevor Hyslop, Olesia Ostrovska-Liuta

KRÓTKI PROGRAM

Ojcowie (Netflix)

Producenci wykonawczy
Jona Marcusa i Dwyane’a Wade’a

Dyrektor
Łuczyna Fisher

GOSPODARZ KULINARNY

Kumpel Valastro

Legendy widelców (A&E)

OSOBOWOŚĆ NA DZIEŃ – NIECODZIENNA

Christiana Coopera

Nadzwyczajny ptak z Christianem Cooperem (National Geographic)

ZESPÓŁ PISARZY DZIENNEGO PROGRAMU FUNKCJONALNEGO

Ponowne połączenie korzeni (PBS)

główni pisarze
Dave’a Boyda i Ryana Estabrooksa

Współpracownicy głównych autorów
Joela McAfee i Gabe’a McCauley’a

Pisarze
Josh Childs, Emma King, Asia Mechikoff, Ben Oddo, Julian Vaca, Wesley Vis

ZESPÓŁ REŻYSERSKI DZIENNEGO PROGRAMU NON-FICTION Z JEDNĄ KAMERY

Żyj do 100: Sekrety Niebieskich Stref (Netflix)

Dyrektor
Claya Jetera

ZESPÓŁ REŻYSERSKI WIELOKAMEROWEGO DZIENNEGO PROGRAMU NON-FICTION

Widok (ABC)

Dyrektor
Sara z O

Dyrektorzy zastępczy
Janean Elkins, John Keegan, Craig Viechec, Christopher Wayne

Menedżerowie scen
Rob Bruce Baron, Paul Tarascio i Edward Valk

WYJĄTKOWA REŻYSERIA I KOMPOZYCJA MUZYCZNA

Żyj do 100: Sekrety Niebieskich Stref (Netflix)

Muzyka stworzona przez
Steve Gernes, Tyler Sabbag, Duncan Thum

ORYGINALNA PIOSENKA

“Jesteśmy w domu”

Ponowne łączenie korzeni (PBS)

Kompozytor i autor tekstów
Heidi Feek, Dillon Hodges i Mandy McCauley

KIERUNEK OŚWIETLENIA

Program Kelly Clarkson (syndykowane)

Projektant oświetlenia
Darrena Langera

Dyrektor oświetlenia
Johna Danielsa

REŻYSERIA TECHNICZNA, KAMERA, WIDEO

Magiczna parada bożonarodzeniowa w parkach Disneya (ABC)

Starsi dyrektorzy techniczni
Ryana Baltona, Johna Diperny, Travisa Elkinsa i Tony’ego Martina

Dyrektor ds. fotografii
Ricka Siegela

Menedżerowie technologii
Billy’ego Butlera i Jamesa Cokera

Operatorzy kamer
Deb Brozina, Chris Ferguson, Ricky Fontanez, Shaun Harkins, Travis Hays, Tom Hildreth, Jill Sager, Fed Wetherbee

KINEMATOGRAFIA

Zwierzęta z bliska z Bertiem Gregorym (National Geographic)

Operatorzy
Bertiego Gregory’ego i Sama Stewarta

EDYCJA JEDNEJ KAMERY

Jedź ze Swizz Beatz (Hulu)

Redaktorzy wiodący
Maxa Rosenfelda i Lauren Staller

Redaktorzy
Sujit Agrawal, Jared Aston, Ben Bolton, Jordan Browne, Katie Covell, Sherman Pascoe, Lyric Ramsey, Ashley Rath, Matt Valdez

EDYCJA WIELU KAMER

Prawdziwe Południe (Sieć ESPN/ABC/SEC)

Redaktorzy
Joe Canali, Timothy Horgan i Dave Lynch

WYJĄTKOWE MIESZANIE DŹWIĘKU I EDYCJA DŹWIĘKU NA ŻYWO

Program Kelly Clarkson (syndykowane)

Inżynier dźwięku
Jamesa Snakesa

Monitoruj mikser
Boba Lewisa

Przód mikserów domowych
Omatali Becketta i Eddiego Marqueza

Mikser muzyki
Roberta Venable’a

Miksery przedprodukcyjne
Danny Cruz, Jeff Hickman, Rosa Howell Thornhill, Jennifer Vannoy-Rounsaville, Bryan Smith, Marilyn Vigilante

Przedprodukcyjne miksery muzyczne
Rachel Orscher i Kevin Shannon

MIKSOWANIE DŹWIĘKU I EDYCJA DŹWIĘKU

Żyj do 100: Sekrety Niebieskich Stref (Netflix)

Mikser ponownego nagrywania
Phila Detolve’a

Nadzór nad montażystą dźwięku
A. Josha Reinhardta

Redaktor Dialogu
Grahama Barclaya

Edytor efektów dźwiękowych
Louie Recinos

TYTUŁ GŁÓWNY I PROJEKT GRAFICZNY

W poszukiwaniu pokarmu dla duszy (Hulu)

Producenci Grafiki
Carsona Hooda i Kristen Pritchett

Projektanci
Eun Sung Do, Paolo Garcia, Sohyun Park

Dyrektor kreatywny
Marka Thompsona

Animatorzy
Addy Afzali, Liu Chia-lung, Carl Dempsey

ODLEW

Afrykańskie królowe: Rowery (Netflix)

Dyrektorzy castingów
Olissa Rogers i Christa Schamberger

REŻYSERIA ARTYSTYCZNA/DEKORACYJNA SCENICZNA/PROJEKT SCENICZNY

Afrykańskie królowe: Rowery (Netflix)

Dyrektor artystyczny
Warrena Graya

PROJEKTOWANIE KOSTIUMÓW/STYLIZACJA

Piękna i Bestia (CBS)

Kostiumograf
Jeresy Featherstone

Nadzorca garderoby
Anabel Shuckhart

Styliści garderoby
Lucy Flores, Jennifer Johns i Patrice Johnson

Styliści kostiumów
Rossa Fuentesa, Gail Mosley i Angelo Santosa

STYLIZACJA I MAKIJAŻ

Afrykańskie królowe: Rowery (Netflix)

Kierownik Działu Fryzur i Wizażu
Gale Shepherd

Zrodlo