To zdjęcie do pliku wykonane w październiku 2022 r. przedstawia długie kolejki osób dojeżdżających do pracy tworzących się na stacji Ortigas linii MRT 3 w Mandaluyong City podczas naprawiania usterki systemu sygnalizacji. (Zdjęcie pliku dzięki uprzejmości Cha Padilla)

MANILA, Filipiny — Zarząd kolei Metro Rail Transit Line 3 (MRT-3) i Light Rail Transit Line 2 (LRT-2) ogłosił, że w środę 12 czerwca zaoferuje bezpłatne przejazdy w wybranych godzinach.

To oświadczenie pojawia się w czasie, gdy kraj świętuje 126. Dzień Niepodległości.

Z bezpłatnych przejazdów koleją MRT-3 i LRT-2 można korzystać w godzinach od 7:00 do 9:00 i od 17:00 do 19:00

PRZECZYTAJ: Obchody Dnia Niepodległości Filipin: Zamknięcia dróg w Manili

„Free Ride to prosty sposób na DOTr [Department of Transportation] i MRT-3 dla upamiętnienia Dnia Niepodległości, który jest bardzo ważnym wydarzeniem w naszym społeczeństwie” – powiedział zastępca sekretarza DOT ds. kolei i dowódca MRT-3 Jorjette Aquino, cytowany w oświadczeniu.

(Darmowa przejażdżka to prosty sposób dla DOTr i MRT-3 na upamiętnienie Dnia Niepodległości, który jest bardzo ważnym wydarzeniem w naszym społeczeństwie.)

PRZECZYTAJ: Marcos mówi Filipińczykom, aby stale „walczyli o wolność i suwerenność”

„To także przypomnienie i wezwanie dla naszych rodaków, aby w dalszym ciągu chronili i bronili naszej wolności, za którą nasi bohaterowie oddali życie” – zauważył Aquino.

(To także przypomnienie i wezwanie dla naszych rodaków, aby nadal pielęgnowali i bronili naszej wolności, którą otrzymaliśmy dzięki poświęceniom naszych bohaterów.)

„Jeśli chodzi o linię MRT-3, linia będzie w dalszym ciągu dążyć do zapewnienia naszym pasażerom płynnego, bezpiecznego i niezawodnego transportu” – dodała.

(Jeśli chodzi o linię MRT-3, linia będzie w dalszym ciągu dążyć do zapewnienia naszym pasażerom wydajnego, bezpiecznego i niezawodnego transportu.)


Nie można zapisać Twojej subskrypcji. Proszę spróbuj ponownie.


Twoja subskrypcja zakończyła się pomyślnie.

Kierownictwo LRT-1 nie wydało jeszcze zalecenia, czy 12 czerwca będzie oferować bezpłatne przejazdy koleją.Zrodlo