Wzdłuż EDSA w Pasay City obserwuje się duży ruch. (Zdjęcie pliku: RICHARD REYES / Philippine Daily Inquirer)

MANILA, Filipiny — Rozszerzony system kodowania numerów obowiązujący w środę, 12 czerwca zostanie zniesiony z okazji 126. Dnia Niepodległości, ogłosił Urząd Rozwoju Metropolii Manila (MMDA).

„Wdrożenie rozszerzonego systemu kodowania numerów zostaje zawieszone w środę, 12 czerwca, z okazji 126. rocznicy uzyskania przez Filipiny niepodległości, która jest świętem zwyczajowym” – poinformowało MMDA w poniedziałkowym poście na Facebooku.

(Wdrożenie rozszerzonego systemu kodowania numerów zostaje zawieszone w środę 12 czerwca z okazji 126. rocznicy uzyskania przez Filipiny niepodległości, która jest zwykłym świętem).

PRZECZYTAJ: Obchody Dnia Niepodległości Filipin: Zamknięcia dróg w Manili

Zachęcała także społeczeństwo do udziału w działaniach przygotowanych przez rząd na trybunie Quirino w Rizal Park w Manili.

Wydarzenia te rozpoczęły się 10 czerwca i potrwają do 12 czerwca.

CZYTAĆ: Filipiny potrzebują odrodzenia, a nie kolejnego obchodów Dnia Niepodległości

„Bez względu na to, dokąd zmierzasz, zawsze pamiętaj – zaplanuj podróż, przestrzegaj przepisów ruchu drogowego i jedź ostrożnie” – napisano także.

(Gdziekolwiek jest Twój cel podróży, zawsze pamiętaj – zaplanuj podróż, przestrzegaj przepisów ruchu drogowego i jedź bezpiecznie.)


Nie można zapisać Twojej subskrypcji. Proszę spróbuj ponownie.


Twoja subskrypcja zakończyła się sukcesem.Zrodlo