Miley Cyrus natychmiast trafiła na pierwsze strony gazet, gdy w 2022 r. wybrała się na wzgórza Hollywood, stawiła czoła upałom w Los Angeles w czerwcu i ćwiczyła na świeżym powietrzu. Ciesząca się samotną wędrówką, ale ścigana przez paparazzi, 31-latka pochwaliła się swoją super wysportowaną sylwetką w stylowym, sportowym stylu, ubrana w odważny czerwony krótki top i spodnie dresowe, aby zapewnić sobie wygodę podczas wycieczki. Błyskawicznie pokazując swój brzuch jak tarka, Miley szybko zyskała popularność we wszystkich mediach w okolicy pokrycie jej wędrówkę, a zdjęcia niedawno pojawiły się na poświęconym jej fanom koncie na Instagramie. Użytkownik udostępniający zdjęcia powiedział, że nie może „uwierzyć, że ta kobieta istnieje naprawdę”.

Kontynuacja artykułu poniżej ogłoszenia

Miley Cyrus oszałamia podczas pieszych wędrówek po wzgórzach Hollywood

Przewiń, aby zobaczyć zdjęcia. Pokazując swoją wąską talię, Miley zachowała modę w jaskrawoczerwonym krótkim topie z cienkimi ramiączkami i lekko głębokim dekoltem. Świecąca w słońcu twórczyni hitu „Kwiaty” pokazała swoje liczne tatuaże, podkreślając swoje wyraźne ramiona i ramiona, zakrywając dół, mając na sobie czarne spodnie dresowe Adidas z charakterystycznym dla marki potrójnym białym paskiem.

Kontynuacja artykułu poniżej ogłoszenia

Zobacz więcej zdjęć poniżej!

Zachowując się incognito za czarną czapką z daszkiem, Miley miała na sobie tenisówki Nike, a butelkę wody, a małe kolczyki w kształcie kółek dopełniały jej skromnego wyglądu. Cyrus to znana królowa ćwiczeń, która często gościła na pierwszych stronach gazet podczas publikowanych na Instagramie sesji jogi, a także niedawnych sesji pilatesu. Gwiazda popu okazała się również tematem do rozmów, jeśli chodzi o ocenę swojej poprzedniej diety roślinnej i odwrócenie się od weganizmu, co ujawniła w 2020 roku.

Kontynuacja artykułu poniżej ogłoszenia

Dieta wegańska oznaczała, że ​​mózg „nie funkcjonował”

Opisująca swoją podróż, Miley Cyrus powiedział Doświadczenie Joe Rogana:

„Byłam weganką przez bardzo długi czas i musiałam wprowadzić do swojego życia ryby i kwasy omega, ponieważ mój mózg nie funkcjonował prawidłowo” – dodała: „Teraz jestem o wiele bystrzejsza niż wcześniej i myślę, że Pamiętam, że byłem w pewnym momencie dość niedożywiony [music festival] i to był program, który kochałem – kochałem swój występ – ale zabrakło mi tchu.

Jeśli chodzi o sylwetkę po treningu, była ona widoczna niemal na każdym udostępnieniu na IG, które Miley opublikowała ostatnio, być może z wyjątkiem jej bardziej zakrytej stylizacji w najnowszym wydaniu. W Magazine funkcja.

Kontynuacja artykułu poniżej ogłoszenia

Oszałamiająca Figura W Zielonym Staniku

Miley zadziwiła fanów tym zdjęciem Moda okładka w maju 2023 r., trafiając na pierwsze strony gazet w momencie wydania jej pierwszego miejsca na listach przebojów Niekończące się letnie wakacje. Obnosząc się ze swoimi niesamowicie umięśnionymi mięśniami brzucha i kształtami, była Liama ​​Hemswortha pozowała na okładkę magazynu w zielonym satynowym staniku i dopasowanej spódnicy, pokazując swój piękny wygląd i imponujące mięśnie bicepsa. Ponad rok po wydaniu albumu Miley Cyrus prawdopodobnie osiągnie wartość 160 milionów dolarów netto!

Zrodlo